Nastavit jako domovskou stránku Přidat do oblíbených
  Počasívíce >>
Úterý 19. 3.

Oblačno
7°C /-1°C
Středa 20. 3.

Polojasno
10°C /1°C
  Nejčtenější články


  Spolupracujeme

Podpořte nás a přidejte si odkaz na Vaše stránky.

>> vybrat zdrojový kód odkazu

  Kontakt
E-mail: info(at)ctusi.info
 


Andělé krystalů: Karty, které pomáhají duši vstát - recenze
Někdy není lehké se jen tak zvednout a jít něco dělat, posbírat zničené kousky života a začít stavět něco znovu… Pak uvítáte někoho, kdo vám nabídne ruku a řekne cosi jako – neseďte na té zemi, je z ní fakt blbej výhled, pojďte a vstaňte, tady nahoře to je lepčí! Tak přesně tak mohou působit tyhle krásné zářivé a barevné karty věnované moudrosti kamenů, symbolice staré jako lidstvo samo.

Ponoříme se s nimi do chvíle, kdy s nádechem necháme něco velmi bolavého za sebou a zjistíme, že i bez toho se svět (musí) točit dál.

S úctou si můžete v takovou chvíli vytáhnout jednu kartu a zamyslet se, jestli na ní není něco pravdy. A pak ji brát jako tu podanou ruku, která vás nenechá sedět na té zemi s mizernými vyhlídkami do budoucnosti. Ze stoje a s hlubokým nádechem se svět zdá hned jinačí.

A hned je v něm i víc šancí něco změnit, něco zkusit jinak…. Tak to tedy zkusíme?

CO nám mohou v takovou chvíli tyto karty nabídnout?

Vezmeme si dvě:

Azurit

Hluboké emocionální léčení (Vaše srdce je připraveno vyléčit se z předchozích zážitků a vy jste ochotni věnovat čas a energii terapeutické péči).

a

Smaragd

Obřady a oslavy (Je čas důležitých životních přechodů, jako jsou svatby, narozeniny, promoce a výročí).

A jak s tou informací naložit?


Tak a je to venku. Na té zemi se opravdu nevyplatí sedět a patrně už i cítíte, že tam sedět nechcete. Že chcete oprášit kolena a začít něco znova. Nově. Začít se nadechovat. A navíc jsou poblíž nové životní přelomy, kdy nemusí jít o svatby a narozeniny, ale i o jiná důležitá období a rituály, zážitky, po kterých nebude už záhodno dělat něco po staru, nebo žít starý život se stejným nasazením. Bude se chtít čerstvý vítr do plachet a novou krev do žil. To všechno v tomto období využijete a bude vám to možná i zvenčí nabídnuto, byť třeba jen v drobných náznacích.

A při pohledu na celou kombinaci karet mne ještě napadá, že je dobré období pro splnění snů, plánování nových snů a vizí a dělání prvních kroků v cestě k jejich realizaci.

Nejvyšší čas oprášit kolena!

Azurit je navíc podle autorky kámen hlubokého emocionálního léčení a očisty, takže i to špatné, co se nyní děje, je tu proto, aby se vyčistil stůl a aby se uvolnil prostor pro něco nové. Věřte, že na špinavém stole by to tomu, co přijde, vůbec neslušelo!

O autorech:

Doreen Virtue – autorka textu je psycholožka, křesťanská mystička a je známa jako „andělská dáma“, vystupuje v médiích, napsala bezpočet knih a vytvořila sady karet, které jsou stále velmi oblíbené. Můžete ji najít a poslouchat pravidelně v rádiových pořadech, o kterých informace najdete na angeltherapy.com

Marius Michael-George – autor ilustrací je vizionářský umělec, učitel kreslení. Pochází z rumunské Bukurešti a v současnosti působí ve výtvarném studium v Montaně a v galerii v Kalifornii. www.mariusfineart.com

Vydalo nakladatelství Synergie, 2018, www.synergiepublishing.com

autorka recenze: Renata Petříčková

Dnes je Pondělí 18.03.2019
Dnes má svátek: Eduard
Zítra má svátek: Josef
východ slunce 06:13
západ slunce 18:09
  Aktuální kurzy měnvíce >>
  Naposledy okomentované články
  Facebook
Aktivních RSS kanálů: 280 (c)2009 CTUSI.INFO info@ctusi.info powered by TECTONIC web engine (Profi-weby.cz)

Vypněte prosím AdBlock alespoň při prohlížení webu CTUSI.INFO

Bez příjmů z reklam to neutáhneme.
Děkujeme! Zavřít