Nastavit jako domovskou stránku Přidat do oblíbených
  Počasívíce >>
Pátek 19. 7.

Dešťové přeháňky
26°C /15°C
Sobota 20. 7.

Polojasno
28°C /15°C
  Nejčtenější články


  Spolupracujeme

Podpořte nás a přidejte si odkaz na Vaše stránky.

>> vybrat zdrojový kód odkazu

  Kontakt
E-mail: info(at)ctusi.info
 


Boj s akné pomocí čínské medicíny
Akné, trudovitost, vřídky, anebo jak chcete, je problémem nejen dospívajících lidí. Akné má různé příčiny a z hlediska čínské medicíny se lze na akné podívat několika různými způsoby.

Proč vzniká akné?


Pohledem skrze čínské lékařství je akné onemocnění kůže v závislosti na vnitřním problému, které vzniká z několika příčin. Nejdůležitější je zjistit tu pravou příčinu a odstranit všechny faktory, které trudovitost způsobují. Prvním krokem k vyléčení akné bývá zpravidla nastavení hormonální hladiny těla do normálu. Léčba akné však není nemožná.

Očištění těla od toxických látek


Akné, jakožto projev vnitřního stavu organismu, je odrazem toho, jak jsme na tom „uvnitř“. Pokud chceme být úspěšní v léčbě akné, je potřeba se zaměřit na to, aby organismus dostal šanci s akné bojovat. Pro očistu je možné začít užívat nejrůznější čínské směsi, kterých je na trhu nepřeberné množství. Specialista čínské medicíny vám poradí a namíchá recept přímo na míru. Je také nutné dodržovat správnou životosprávu, pitný režim, mít dostatek spánku a především se vyvarovat negativním faktorům, jak je to možné – omezit požívání alkoholu, kouření, co nejméně se pohybovat ve špatném ovzduší (anebo, pokud bohužel žijete ve velkoměstě, si alespoň občas na víkend vyrazit do přírody).

Na akné pomůže akupunktura


Akupunktura je z hlediska tradiční čínské medicíny tradičním léčebným postupem, který dokáže tělo zbavit nejrůznějších zdravotních potíží. Výjimkou není ani akné. Akupunktura je navíc postup, který uznává také západní medicína. Několik čtenářů nám svěřilo své příběhy:

Paní Lenka, 32 let: „Proti akné jsem bojovala prakticky od svých 11 let, když na mě přišla puberta. Okolo pětadvaceti jsem si uvědomila, že něco není v pořádku. Nepomohly mi žádné prášky ani jiná léčba, a tak jsem se obrátila na čínského lékaře (www.cinsky-lekar.cz). Kromě směsi, kterou jsem každý den musela pravidelně užívat, jsem musela podstoupit akupunkturu. Během několika měsíců se akné zmírnilo natolik, že mi stačí používat jen trošku make-upu a pudr a nejde vůbec nic vidět. Nevím, jestli mi pomohla ona „záhadná směs“, anebo akupunktura, ale určitě doporučuji tuto kombinaci vyzkoušet.

Slečna Eva, 24 let: Trpěla jsem akné spoustu let, ale nebyly to obyčejné uhry, jako má skoro každý. Moje onemocnění kůže bylo o dost závažnější a viditelnější a nikdo přesně nevěděl, co mi je. Bála jsem se chodit mezi lidi a kolikrát jsem se málem propadla studem, když se na mě podíval nějaký hezký kluk. Určitě si říkal, jak jsem hnusná a co to mám na obličeji. Jediné, co mi pomohlo, byla akupunktura. Určitě, když budu mít nějaký zdravotní problém, se obrátím zase na centrum čínské medicíny...
Pokud také bojujete s akné, nezoufejte a nenechte si vzít sebevědomí. Obraťte se na čínské odborníky, kteří váš problém vyřeší, anebo minimálně zmírní.

Dnes je Čtvrtek 18.07.2019
Dnes má svátek: Drahomíra
Zítra má svátek: Čeněk
východ slunce 04:18
západ slunce 20:00
  Aktuální kurzy měnvíce >>
  Naposledy okomentované články
  Facebook
Aktivních RSS kanálů: 280 (c)2009 CTUSI.INFO info@ctusi.info powered by TECTONIC web engine (Profi-weby.cz)

Vypněte prosím AdBlock alespoň při prohlížení webu CTUSI.INFO

Bez příjmů z reklam to neutáhneme.
Děkujeme! Zavřít