Nastavit jako domovskou stránku Přidat do oblíbených
  Počasívíce >>
Čtvrtek 18. 7.

Dešťové přeháňky
25°C /14°C
Pátek 19. 7.

Dešťové přeháňky
27°C /15°C
  Nejčtenější články


  Spolupracujeme

Podpořte nás a přidejte si odkaz na Vaše stránky.

>> vybrat zdrojový kód odkazu

  Kontakt
E-mail: info(at)ctusi.info
 


Buďte chytří a vyberte si nejlevnější povinné ručení
Samozřejmostí je, že každý provozovaný automobil musí mít tak zvané povinné ručení auta, čili musí být ze zákona pojištěn. Na výši této částky mají vliv nejrůznější faktory. Tím hlavní je objem válců, ale úlohu sehrává také stáří vozu, lokalita, kde je provozován a celá řada dalších. Není proto divu, že existuje-li možnost ušetřit, vybírají si lidé nejlevnější povinné ručení, neboť nechtějí platit víc, než musí. Využívají proto možnost porovnání povinného ručení. Dobrým a uživatelsky příjemným nástrojem k tomu je kalkulačka povinného ručení, která je majitelům vozidel k dispozici na internetu a s jejíž pomocí lze vybrat nejlevnější povinné ručení. Po porovnání povinného ručení a vyhodnocení neoptimálnější varianty je možné jej elektronickou cestou online také rovnou uzavřít. Jedná se velmi oblíbenou a rozšířenu možnost jak uzavřít povinné ručení auta, jenž nabízí uzavření smlouvy z pohodlí domova či kanceláře, bez nutnosti navštívit pojišťovnu. Kalkulačka povinného ručení nabízí možnost jak ušetři nejen finance za povinné ručení auta, ale také čas, který nezřídka představuje další peníze.

Povinné ručení auta touto cestou nabízí úsporu peněz, rychlost uzavření smlouvy, velkou variabilitu s možností slev a také řadu nejrůznějších příjemných bonusů. Toto nejlevnější povinné ručení tak ochrání váš dopravní prostředek, vaši peněženku i nervy a některé z těch, které si vyberet vám zároveň může nabídnout například i slevu na havarijní pojištění vašeho vozu.

Navštivte stránky www.srovnejto.cz, kde si můžete vybrat nejlevnější povinné ručení s možností uzavřít jej online bez nutnosti vašeho podpisu. Originály dokumentů obdržíte další den do své schránky. Kalkulačka povinného ručení po vás bude vyžadovat některé informace a tak abyste se při srovnávání cen za povinné ručení auta ani při případném sjednání pojištění nemuseli zdržovat, připravte si k ruce údaje týkající se obsahu a stáří vašeho vozu, počtu bezeškodních měsíců či třeba informace o množství dosavadních pojistných událostí.

Dnes je Středa 17.07.2019
Dnes má svátek: Martina
Zítra má svátek: Drahomíra
východ slunce 04:17
západ slunce 20:01
  Aktuální kurzy měnvíce >>
  Naposledy okomentované články
  Facebook
Aktivních RSS kanálů: 280 (c)2009 CTUSI.INFO info@ctusi.info powered by TECTONIC web engine (Profi-weby.cz)

Vypněte prosím AdBlock alespoň při prohlížení webu CTUSI.INFO

Bez příjmů z reklam to neutáhneme.
Děkujeme! Zavřít