Nastavit jako domovskou stránku Přidat do oblíbených
  Počasívíce >>
Pátek 19. 7.

Dešťové přeháňky
26°C /15°C
Sobota 20. 7.

Polojasno
28°C /15°C
  Nejčtenější články


  Spolupracujeme

Podpořte nás a přidejte si odkaz na Vaše stránky.

>> vybrat zdrojový kód odkazu

  Kontakt
E-mail: info(at)ctusi.info
 


Chameleoni: My jsme o ničem nevěděli, nám nikdo nic neřekl.
Když se blíží volby tak spousta „politických chameleonů“ bere do úst „vodu“ a na billboardy lepí pěkná hesla. Jsou mezi nimi politici, kteří před 4 roky od nás dostali informace a za 4 roky neudělali nic, resp. svým jednání prodloužili tunelování Vaku Zlín a protiprávní stav ve Vaku Zlín.

Ti hodně hloupí politici dnes říkají, že 4 roky nic nevěděli. Ti, co je manipulovali, říkají, že protiprávní stav ve Vaku Zlín nejde vrátit, protože Vak na to nemá peníze. Vak Zlín si přitom při jejich „bačování“ u Veolie zadlužil a oni přitom nechali vyplácet Veolii za 4 roky více než půl miliardy zisku. Tito lidé zapomínají, že od roku 2010 existují usnesení soudu, které říká – bude se to vracet do stavu před vytunelování – tzn. před rokem 2004 a od roku 2012 existují dokonce pravomocná usnesení soudu – která dokládají, že ve Vaku Zlín probíhá dlouhá léta protiprávní proces.

Nikdo nemůže říkat, že nic nevěděl a nikdo nemůže říkat, že není připraven na rozhodnutí soudu, vrátit Vaku co mu náleží. Pokud připraven není, nese za to plnou odpovědnost.

Za toto dělení zisků z vody v letech 2011-2013 jsou odpovědní politici SMZ.
deleni zisku Veolia - vak Zlín - 11-13
Všichni politici z vedení Statutárního města Zlína byli v roce 2010 informováni o stavu v jakém je Vak Zlín, jaké negativní dopady má „provozní tunel“ na Vak Zlín, občany a města a obce a každé usnesení soudu jim bylo zasláno. Kdo tvrdí, že nic neví lže.
Zde je důkaz: Informace zaslané zastupitelům a vedení Statutárního města Zlína v roce 2010 po volbách - http://www.vodalidem.cz/politicka-lez

R.Novotný

Dnes je Čtvrtek 18.07.2019
Dnes má svátek: Drahomíra
Zítra má svátek: Čeněk
východ slunce 04:18
západ slunce 20:00
  Aktuální kurzy měnvíce >>
  Naposledy okomentované články
  Facebook
Aktivních RSS kanálů: 280 (c)2009 CTUSI.INFO info@ctusi.info powered by TECTONIC web engine (Profi-weby.cz)

Vypněte prosím AdBlock alespoň při prohlížení webu CTUSI.INFO

Bez příjmů z reklam to neutáhneme.
Děkujeme! Zavřít