Nastavit jako domovskou stránku Přidat do oblíbených
  Počasívíce >>
Středa 21. 8.

Oblačno
21°C /14°C
Čtvrtek 22. 8.

Polojasno
24°C /13°C
  Nejčtenější články


  Spolupracujeme

Podpořte nás a přidejte si odkaz na Vaše stránky.

>> vybrat zdrojový kód odkazu

  Kontakt
E-mail: info(at)ctusi.info
 


Ciro Marchetti: Orákulum vizí - recenze karet
Hned za úvod musím říci, že se vyplatí si Cira Marchettiho najít na sociálních sítích a pokochat se. Nejenže umí krásné obrazy, karty a jeho um potěší duši, ale také to umí velmi hezky a mile nenásilně prodat. Vtáhne vás do svého života.

Naposledy třeba představil na Facebooku člověka, podle kterého namaloval Krále mincí. Je čest být na kartě jako model. Netušila jsem doteď, že jeho postavy mají reálné modely! A vida, už to vím.

Takže prosím, Ciro Marchetti jako jedinečný umělec a propagátor své práce!

Orákulum vizí vychází u nás už podruhé a patří k jedněm z nejoblíbenějších karetních sad. Jsem ráda, že tu máme i jeho Zlatý tarot a Tarot snů, což jsou dvě velkolepá díla, ale přece jen – má pravdu v tom, že Orákulum vizí je jiné než tarot. Méně důrazné, více snivé, zastaví vás na místě a nechá se porozhlédnout.

Vánoční dáreček: Která karta vyjde?

Sváteční čas je tady a vy si můžete právě nyní rozbalit malý vánoční dáreček. Orákulum vizí je plné tajemství, snů, intuice a hlubokých světů, jejichž moudrost nás někdy cvrnkne pod nos okamžitě a jindy si na jejich pravé poselství musíme chvíli počkat.

A co pevného, rázného, pro nás má autor nyní?

Harmonie – rovnováha – soulad s ostatními

„Harmonie nedosáhnete tím, že všichni budou zpívat totéž.“ Doug Floyd


Vánoční pohoda má letos jednu podmínku. Musíme dosáhnout harmonie, přizpůsobit svůj postoj a úhel pohledu tak, abychom zvýraznili to, co je s ostatními v harmonii, čím je doplňujeme, čím je milujeme, abychom dobře fungovali ve spolupráci a byli tím správným dílkem ve společném obrázku puzzle.

Tak tohle je karta přesně podle gusta autora. Taková, která nám dá jasnou radu, v níž najdeme svoje chyby, a ne úplně správná jednání, která když překračujeme, překračujeme vlastní hranice, v tomto případě přílišnou snahu se zalíbit, nebo se naopak až příliš demonstrativně lišit a tím v podstatě přehlíživě hledět na druhé, se do harmonie se společností nedostaneme. Vždycky jsou věci, které máme s druhými lidmi společné a které když budeme sdílet, radovat se z nich, znatelně tak stoupne naše spokojenost se životem. Společné zájmy, společná témata a…. najednou jsme důležitou součástí života druhých, protože se cítíme přijímáni tím společným vlákénkem, tónem, hudbou…

A já mám malý nápad!

Co takhle třeba ochutnat zájmy a témata těch druhých? Třeba na nich něco je… Třeba jsou dobrá na poslech, třeba i na vyzkoušení. A co takhle nabídnout kus sebe druhým? Třeba někdo dostane chuť!

O autorovi: Ciro Marchetti je autor bestsellerů Zlatý tarot a Tarot snů a mnoha dalších karet. Vyniká uměním, jak sám říká: „tvořit umění, které přináší schopnost zaostření, byť jen chvilkového, díky kterému máme možnost spatřit to, čeho bychom si jinak možná vůbec nepovšimli“.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing, 2018, www.synergiepublishing.com

autorka recenze: Renata Petříčková

Dnes je Úterý 20.08.2019
Dnes má svátek: Bernard
Zítra má svátek: Johana
východ slunce 05:04
západ slunce 19:08
  Aktuální kurzy měnvíce >>
  Naposledy okomentované články
  Facebook
Aktivních RSS kanálů: 280 (c)2009 CTUSI.INFO info@ctusi.info powered by TECTONIC web engine (Profi-weby.cz)

Vypněte prosím AdBlock alespoň při prohlížení webu CTUSI.INFO

Bez příjmů z reklam to neutáhneme.
Děkujeme! Zavřít