Nastavit jako domovskou stránku Přidat do oblíbených
  Počasívíce >>
Sobota 20. 7.

Polojasno
29°C /14°C
Neděle 21. 7.

Dešťové přeháňky
27°C /15°C
  Nejčtenější články


  Spolupracujeme

Podpořte nás a přidejte si odkaz na Vaše stránky.

>> vybrat zdrojový kód odkazu

  Kontakt
E-mail: info(at)ctusi.info
 


Dámská móda pro krásu a dobrý pocit

Jak klasik praví: „Je to pravda odvěká, šaty dělaj´ člověka“ a oblečení dokládá, že nejen dělá člověka, ale podtrhuje jeho osobnost a zdůrazňuje zvolený styl. Oblečení zkrátka hraje v našem životě důležitou roli a kdo by o tom mohl říci více, než ženy, neboť dámská móda jsou dvě slova, která patří do slovníku snad každé z nich. Která by si nepřála vyniknout, zaujmout a líbit se? Dámské oblečení na pultech obchodů, módních butiků a v široké nabídce internetových obchodů k tomu přímo vybízí. Díky dámskému oblečení jsou plné přehlídkové sály a aktuální móda velí, jaké modely na předváděcích molech sklidí největší úspěch. Vhodně zvoleným oblečením lze totiž podtrhnout ženskost, upozornit na ty stránky postavy, které vynikají a naopak mistrně zamaskovat partie, které nejsou úplně optimální.


Dámské oblečení má kouzelnou moc zdůraznit ladné ženské křivky, ale také prozradit, jestli žena samu sebe vnímá jako jemnou a citlivou, nebo spíše extrovertní dámu. Oblečením dáváte světu jasný signál o tom, jaká zkrátka jste.


Mladé moderní dívky a ženy často dávají přednost dámskému oblečení ve sportovní duchu, případně volí oblečení ležérní, ve které se prolíná sportovní duch se společenským. Podle charakteru své práce ženy nosí oblíbené kalhotové kostýmy, nebo kostýmy s různou délkou sukní. Řada z nich si oblíbila elegantní nadčasovou klasiku a tato móda se stala neodmyslitelnou součástí jejich života. Kvalitní jemné a nemačkavé materiály, decentní barvy, klasické střihy. To všechno nabízí klasická móda, avšak módní tvůrci rafinovaně zvolenými detaily dokáží dát každému takovémuto dámskému oblečení punc originality. Může se jednat o jemné precizně propracované lemování, štepování, drobnou ažůru, detail týkající se zapínání, decentní rozparek, nebo třeba typ knoflíků. Dámská móda je ukázkovým příkladem toho, jaký má velice důležitý vliv detail na celek. Protipólem klasickému dámskému oblečení je trendy dámské oblečení. Kombinací prvků lze dosáhnout nejrůznějších módních outfitů. Tato dámská móda je o rozmanitosti a kreativitě. Zohledňuje módní dámské oblečení, barvy, které jsou IN a celkově bere v potaz aktuální módní směr, kterým se dámské oblečení momentálně ubírá. Trendy móda nebude asi tou nejvhodnější pro ženu konzervativní, stejně jako vysokou eleganci neocení žena, která je svou podstatou nespoutaný živel. Není nutné podřizovat se módnímu diktátu, neboť se tak lehce stane, že se díky takovému dámskému oblečení žena necítí dobře. Jedině může-li být sama sebou a utvořit si i třeba svůj vlastní módní styl, bude zcela spokojená, což se odrazí na tom, jak se bude cítit. A o tom, že spokojenost je na první místě, není třeba pochybovat. Teprve s vhodně vybraným oblečením je totiž sama sebou.


Obchody s dámským oblečením : FMODA.CZ | I-MODA.CZDnes je Pátek 19.07.2019
Dnes má svátek: Čeněk
Zítra má svátek: Ilja
východ slunce 04:19
západ slunce 19:59
  Aktuální kurzy měnvíce >>
  Naposledy okomentované články
  Facebook
Aktivních RSS kanálů: 280 (c)2009 CTUSI.INFO info@ctusi.info powered by TECTONIC web engine (Profi-weby.cz)

Vypněte prosím AdBlock alespoň při prohlížení webu CTUSI.INFO

Bez příjmů z reklam to neutáhneme.
Děkujeme! Zavřít