Nastavit jako domovskou stránku Přidat do oblíbených
  Počasívíce >>
Pátek 19. 7.

Dešťové přeháňky
26°C /15°C
Sobota 20. 7.

Polojasno
28°C /15°C
  Nejčtenější články


  Spolupracujeme

Podpořte nás a přidejte si odkaz na Vaše stránky.

>> vybrat zdrojový kód odkazu

  Kontakt
E-mail: info(at)ctusi.info
 


Delta Air Lines obnovuje přímou každodenní linku z Prahy do New Yorku
PRAHA (18. května 2015) – Společnost Delta Air Lines (NYSE: DAL) od 22. května 2015 obnovuje přímou každodenní linku z Prahy do New Yorku, a rozšiřuje tak možnosti cestování mezi Českou republikou a Spojenými státy. Cestující se mohou v nové sezóně díky modernizaci Terminálu 4, kterou společnost Delta provedla, těšit na lepší návazná spojení na letišti J. F. Kennedyho v New Yorku.

Americká letecká společnost Delta investovala 175 milionů dolarů do vybudování 11 nových bran, což umožnilo od ledna letošního roku přesunout řadu vnitrostátních linek z Terminálu 2 do mezinárodního Terminálu 4. Pro zákazníky to znamená kratší čas potřebný na přestup a větší pohodlí. Mezi nejoblíbenější americké destinace cestujících z Prahy, kteří přilétají na letiště JFK, patří Los Angeles, San Francisco, Las Vegas a Boston.

Od 22. května 2015 bude na této trase z Prahy denně létat stroj Boeing 767-300 s kapacitou 225 míst, který Delta nasadí ve spolupráci s Českými aeroliniemi, které jsou jejím partnerem v alianci SkyTeam. Letošní delší období provozu znamená 8% zvýšení kapacity oproti roku 2014.

„Investice, které jsme na letišti New York - JFK uskutečnili, výrazně zlepší komfort cestování, protože zákazníci budou mít přímo z Terminálu 4 k dispozici návazné vnitrostátní spoje,“ říká Perry Cantarutti, viceprezident společnosti Delta pro Evropu, Blízký východ a Afriku. „Věříme, že se letos v létě bude zákazníkům společnosti Delta na trase mezi Prahou a New Yorkem příjemně cestovat nejen díky zlepšením na zemi, ale i novým službám na palubě, včetně zavádění palubního Wi-Fi připojení a řady zábavních možností.“

Letový řád sezónní přímé linky z Prahy na letiště New York - JFK společnosti Delta:

Číslo letu DL211
Odlet Praha 12:35
Přílet New York-JFK 15:50

Číslo letu DL210
Odlet New York-JFK 19:52
Přílet Praha 10:35 (následující den)

Cestující na lince mezi Prahou a New Yorkem budou mít v business třídě Delta One veškeré pohodlí a služby nejvyšší kvality pro odpočinek i práci. Sedadla v této třídě lze sklopit do zcela horizontální polohy. Uspořádání 1 x 2 x 1 zajišťuje větší soukromí a dává každému cestujícímu přímý přístup do chodbičky. K dispozici je navíc komfortní ložní výbava Westin Heavenly značky Westin Hotels & Resorts.

Cestující v prémiové ekonomické třídě Delta Comfort+ se mohou těšit na prostor pro nohy větší až o 10 cm a náklon větší o 50 % než u sedadel ve standardní mezinárodní ekonomické třídě společnosti Delta. Další výhodou je prioritní nástup na palubu. Celá mezinárodní flotila společnosti Delta bude také postupně vybavena palubním Wi-Fi připojením.

Nové brány v Terminálu 4 jsou vybavené krytými nástupními můstky („rukávy“). V blízkosti bran se nachází špičkový Delta Sky Club a restaurace s kvalitní kuchyní inspirovanou předními šéfkuchaři.

Zákazníci si mohou rezervovat letenky pro přímý let mezi Prahou a New Yorkem na rezervační lince společnosti Delta na čísle +420-233-0909-33, na internetových stránkách delta.com nebo ve své cestovní kanceláři.

Dnes je Čtvrtek 18.07.2019
Dnes má svátek: Drahomíra
Zítra má svátek: Čeněk
východ slunce 04:18
západ slunce 20:00
  Aktuální kurzy měnvíce >>
  Naposledy okomentované články
  Facebook
Aktivních RSS kanálů: 280 (c)2009 CTUSI.INFO info@ctusi.info powered by TECTONIC web engine (Profi-weby.cz)

Vypněte prosím AdBlock alespoň při prohlížení webu CTUSI.INFO

Bez příjmů z reklam to neutáhneme.
Děkujeme! Zavřít