Nastavit jako domovskou stránku Přidat do oblíbených
  Počasívíce >>
Čtvrtek 18. 7.

Dešťové přeháňky
25°C /14°C
Pátek 19. 7.

Dešťové přeháňky
27°C /15°C
  Nejčtenější články


  Spolupracujeme

Podpořte nás a přidejte si odkaz na Vaše stránky.

>> vybrat zdrojový kód odkazu

  Kontakt
E-mail: info(at)ctusi.info
 


DEN DOPRAVY ZDARMA: e-shopy budou S HEUREKOU a dpd doručovat zásilky ZDARMA
Přepravní společnost DPD nabídne e-shopům zapojeným do akce Den Dopravy Zdarma speciální výhodnou cenu za dopravu zboží.  Populární akce nákupního portálu Heureka bude probíhat od 18. do 19. listopadu s cílem podpořit trh e-commerce a zvýraznit výhody nakupování na internetu v nejdůležitější sezóně roku. Internetové obchody zapojené v minulém roce zaznamenali 367% nárůst objednávek a jejich zákazníci ušetřili na poštovném více než 9,7 mil. Kč.

Nákupní portál Heureka spolu s přepravní firmou DPD připravili třetí ročník akce Den Dopravy Zdarma. Zákazníci, kteří během vymezených 24 hodin uskuteční objednávku nad 300 Kč (vč. DPH), nemusejí platit za dopravu. Akce je celorepubliková a platí pro všechny e-shopy, které se připojí. Jejich aktuální seznam je k dispozici na webu: www.dendopravyzdarma.cz. Registrace je možná od 1. listopadu. V rámci Dne Dopravy Zdarma nabízí společnost DPD svým zákazníkům speciální výhodné ceny za dopravu. Nabídku mohou využít obchody, které při objednávce splní váhová kritéria (do 20 kg) a během doby trvání akce odešlou 10 a více balíků.

Zapojeným obchodům přinese tato akce zejména marketingovou podporu ze strany Heureky (uvedení speciální ikony „Doprava zdarma“ ve výpisu cen), výhodnější podmínky od společnosti DPD na dopravu po dobu trvání akce a v neposlední řadě i nárůst objednávek. V loňském roce se Dne Dopravy Zdarma zúčastnilo na 926 e-shopů, které za dobu akce obdržely více než 111 000 objednávek v průměru za 1 633 Kč. Celkový obrat se vyšplhal na 181,6 mil. Kč.

Dnes je Středa 17.07.2019
Dnes má svátek: Martina
Zítra má svátek: Drahomíra
východ slunce 04:17
západ slunce 20:01
  Aktuální kurzy měnvíce >>
  Naposledy okomentované články
  Facebook
Aktivních RSS kanálů: 280 (c)2009 CTUSI.INFO info@ctusi.info powered by TECTONIC web engine (Profi-weby.cz)

Vypněte prosím AdBlock alespoň při prohlížení webu CTUSI.INFO

Bez příjmů z reklam to neutáhneme.
Děkujeme! Zavřít