Nastavit jako domovskou stránku Přidat do oblíbených
  Počasívíce >>
Úterý 18. 6.

Polojasno
27°C /14°C
Středa 19. 6.

Občasné bouřky
29°C /15°C
  Nejčtenější články


  Spolupracujeme

Podpořte nás a přidejte si odkaz na Vaše stránky.

>> vybrat zdrojový kód odkazu

  Kontakt
E-mail: info(at)ctusi.info
 


Diana Richardson: Tantrický orgasmus pro ženy - recenze knihy
Co se v ženské sexualitě schovalo pod povrch vlivem nátlaku a necitlivosti mužů a okolních vlivů, to se v této knize začíná jako poupě rozvíjet a rozkvétat a vynořovat. Budete užaslé, milé dámy. Budete se vracet domů, ke své ženské něžné duši. A muži na tom také vydělají – konečně se stanou muži se vším, co k tomu patří. Jak rozvíjet ženskou sexuální energii a jak jí obohacovat muže – a jak celý tento koloběh energií pochopit, o tom je Tantrický orgasmus pro ženy.

Důrazný pláč i rozhořčení nad dnešním stavem

Z toho, co Diana Richardson píše a jakým stylem píše, cítíte výrazný pocit rozhořčení, pláče a zdůrazňování stavu, ve kterém ženy dnes jsou. Tlačeny, unavovány a vyčerpávány sexem, který nemá s jejich přirozeností pranic společného, navíc často stavěné i do mužských rolí ve společnosti – živí rodiny, nahrazují otce a… kde je pak ta něžná pečující energie? Snad chce v ženách probudit život tím, že jim názorně ukáže, jak moc jsou jejich pocity vzdoru a nechuti přirozené, protože chyba není v nich, ale v tom, jak jsou nuceny žít. A teď je tedy ten pravý čas na změnu!

V mnoha kapitolách se dozvíte o tajemství mužské energie, jejich orgasmů i mužské síly, o tom, jak ženská energie kultivuje a přijímá tu mužskou, aby ji pak vracela se silou a něhou tak razantní, že muž doslova ztrácí dech.

A věděli jste například, že i s neztopořeným penisem můžete zažít nádherné chvíle, které unesou do jiných sfér duchovna a lásky i samotného muže? Že není třeba ždímat z mužů energii, aby bylo všechno dřív hotovo? Že prsa jsou doslova zlatým grálem milování? A mnoho dalšího… popravdě, muži nad touto knihou budou žasnou a ženy se rozplynou v nádherných slovech souznících s jejich duší.

Protože tohle je tantrický orgasmus pro ženy, který vás dovede do hloubky, do stavu ZA sex, za jeho klasické pojetí a k jeho pravé podstatě.

Ukázka:

„V reakci na nevědomé podmiňování ze strany společnosti často dochází k pokřivení základních ženských vlastností. Z jemnosti se stává slabost, z receptivity pasivita či rezignace, z vyživující kvality panovačnost, z krásy odevzdání, submisivita, pohlcení se mění ve vysávání, schopnost trpělivého čekání v netečnost, láska v žárlivost a využití ženských kvalit k manipulaci, radost z čirého bytí a uvolnění se projevuje jako přítěž prázdnoty a lenosti. Ženská proměnlivost se vyvine ve stav kolapsu, svobodné prožívání pocitů se posouvá k sentimentalitě a náladovosti, intuice a duševní schopnosti sklouznou do paranoie a hysterie, schopnost nechat věci plynout bez potřeby je ovládat se změní v nepatřičnou nerozhodnost a nedostatek iniciativy, citlivost se překroutí v pozici oběti nebo začíná sloužit strachu, ocenění krásy se stává posedlostí vnějším vzhledem, hnízdící pud se změní v kompulzivní posedlost bezpečím, tichá síla v masochistickou závislost, vědomí propojení s vesmírem za hranice osobnosti zajde příliš daleko a člověk je pak rozmlžený, odstřižený a postrádá vědomí sebe sama.

Dnes obecně přijímaný názor na to, co je normální sexuální prožitek, ženy poutá a nutí k mužským projevům sexuality, v nichž není prostor pro vyjádření stejně důležitého ženského pólu vnímání.“

No a to je živná půda pro dysfunkce, perverze a pocit otrhanosti. Jak tohle všechno změnit? Můžete začít u sebe a svého partnera.

O autorce:
Diana Richardson se narodila v Jižní Africe. Vystudovala práva, ale brzy začala vyučovat techniku léčivých masáží. Stala se žačkou slavného indického mystika Osha a pronikla do tajemství tantry, spojující sex s meditací. O tantře napsala také pět úspěšných knih. Je uznávanou expertkou na vědomé milování, kde se pracuje s energiemi využívanými ve starých východních duchovních naukách, čínském taoismu a indické tantře. Jejím manželem a spolupracovníkem je Michael Richardson, mistr thaj-ťi, s nímž vede společně ve Švýcarsku kurzy vědomého milování.
V nakladatelství Synergie vyšla její kniha Vědomé milování. Více: www.loveforcouples.com

Synergie Publishing SE, 2017, www.synergiepublishing.com

autorka recenze: Renata Petříčková

Dnes je Pondělí 17.06.2019
Dnes má svátek: Adolf
Zítra má svátek: Milan
východ slunce 03:57
západ slunce 20:10
  Aktuální kurzy měnvíce >>
  Naposledy okomentované články
  Facebook
Aktivních RSS kanálů: 280 (c)2009 CTUSI.INFO info@ctusi.info powered by TECTONIC web engine (Profi-weby.cz)

Vypněte prosím AdBlock alespoň při prohlížení webu CTUSI.INFO

Bez příjmů z reklam to neutáhneme.
Děkujeme! Zavřít