Nastavit jako domovskou stránku Přidat do oblíbených
  Počasívíce >>
Sobota 20. 7.

Polojasno
29°C /14°C
Neděle 21. 7.

Dešťové přeháňky
27°C /15°C
  Nejčtenější články


  Spolupracujeme

Podpořte nás a přidejte si odkaz na Vaše stránky.

>> vybrat zdrojový kód odkazu

  Kontakt
E-mail: info(at)ctusi.info
 


Dopřejte si i vy domácí vířivku
Zatímco dříve si vířivky pořizovali jen bohatí lidé, dnes se stává stále častější součástí našich domácností a vylepšuje komfort bydlení a života. Pobyt ve vířivce představuje účinnou pomoc, která vás během krátké chvíle zbaví napětí, únavy i stresu. Díky hydroterapii ve vířivce si můžete dopřát masáž celého těla či jeho vybraných částí a využít jejích léčebných a antistresových schopností. Teplá proudící voda rozšiřuje žíly a cévy, tělo se lépe prokrvuje, organismus se prokysličí, ztuhlé svaly a klouby se uvolní, tělo začne vyplavovat škodlivé látky, mozek naopak produkuje endorfiny, hormony štěstí.

Pořízení vířivky, zvláště některého z velkých modelů, sice nepatří k nejlevnějším záležitostem, avšak to co lidskému zdraví a psychice dopřává, za to určitě stojí. Pokud se rozhodujete pro výměnu stávající obyčejné vany za vířivku, mající na organismus jednoznačně zdravotně pozitivní i relaxační účinek, pak stojíte před rozhodnutím, kterou vířivku si v sortimentu současného trhu vybrat. Je třeba zvážit, co od vířivky očekáváte, kam ji plánujete umístit a jakou by měla mít velikost. Jestli si chcete pořídit vířivku menší, ve které budete relaxovat sami nebo ve dvou, či zda zvolíte takovou, ve které se může koupat najednou i více osob.

Jednu z hlavních rolí při výběru hraje funkce vířivky. Můžete se spokojit s takovou, ve které jen ležíte a užíváte si bublinek rozmazlujících vaše tělo, nebo si vybrat kupříkladu vířivku umožňující plavání v protiproudu. Té dávají přednost lidé vyznávající aktivní životní styl, neboť kromě relaxace jim tato vířivka přináší také možnost pohybu s následným vylepšováním kondice.

Pokud se potýkáte s nedostatkem prostoru a rádi byste si pořídili vířivku, pak pro vás bude vhodná některá z vířivých masážních van. Jedná se o finančně dostupnější vířivky, kterým však nechybí to, co má správná vířivka mít. Ve standardní výbavě mají například ovládání teplé i studené vody, regulátor pěnění, kontrolní panel, automatické zařízení kontroly úrovně vody, opěrku hlavy, podvodní světla, ozonizátor, recyklátor vody, masážní trysku/trysky, vodopád, vodní masáž, ochranu proti přetečení a další možnosti a funkce dle nabízeného modelu. Další možností v případě nedostatku prostoru je mobilní vířivka. Její běžný průměr činí 1,80 m, výška 0,7 m, o kvalitní masáž se stará množství trysek a v této vířivce se mohou koupat až 4 osoby. Součástí bývá integrovaný nafukovací systém, umožňující rychlou instalaci. Vířivka se dá snadno a rychle v případě potřeby zase složit. Je třeba počítat s tím, že zatímco hmotnost se bez vody pohybuje kolem 30 – 40 kg, po naplnění váha stoupá na stovky kilogramů a může vážit i 800 – 900 kg. Pokud si hodláte v této vířivce užívat třeba na terase v patře domu, ověřte si nejprve její nosnost.

Velká vířivka mívá své stále místo a s její instalací mohou souviset stavební úpravy. Tato vířivka je vhodná nejen do interiéru, ale můžete se rozhodnout pro její umístění i do exteriéru. Pocit, který vyvolává pohled z tepla vířivky do zasněžené přírody, doprovázený zvukem šumící vody je neopakovatelný.

Supervirivky.cz – kvalitní vířivky se slevou

Dnes je Pátek 19.07.2019
Dnes má svátek: Čeněk
Zítra má svátek: Ilja
východ slunce 04:19
západ slunce 19:59
  Aktuální kurzy měnvíce >>
  Naposledy okomentované články
  Facebook
Aktivních RSS kanálů: 280 (c)2009 CTUSI.INFO info@ctusi.info powered by TECTONIC web engine (Profi-weby.cz)

Vypněte prosím AdBlock alespoň při prohlížení webu CTUSI.INFO

Bez příjmů z reklam to neutáhneme.
Děkujeme! Zavřít