Nastavit jako domovskou stránku Přidat do oblíbených
  Počasívíce >>
Pátek 19. 7.

Dešťové přeháňky
27°C /15°C
Sobota 20. 7.

Polojasno
28°C /15°C
  Nejčtenější články


  Spolupracujeme

Podpořte nás a přidejte si odkaz na Vaše stránky.

>> vybrat zdrojový kód odkazu

  Kontakt
E-mail: info(at)ctusi.info
 


Doreen Virtue: Marie, královna andělů - recenze karet
Tyhle kartičky stále dokola vycházejí v nových vydáních a dotiscích a možná to je proto, že jsou prostě klasika od Doreen Virtue. Pro někoho jsou vzpomínkou na její andílkovské období, pro jiného jsou pevně spojeny se svátečním vánočním časem, pro jiného díky něžnému mateřskému tématu jsou to karty ryze jarní. A já musím říci, že souhlasím se všemi třemi důvody, proč jsou oblíbené!

Jsou pro mě sváteční a mateřské.

Výklady s nimi jsou o hledání rovnováhy. O pomocné ruce, někdy i jen něžném prstíčku, který vám je podán v té pravé chvíli. To je na nich udivující a mám skoro pocit, že nejvíce a nejpřesněji fungují právě v zimě a v létě, v ty křehké a citlivé časy, kdy potřebujeme kolem sebe cítit péči a lásku. Nejde jen o tu tématiku mýtické Marie, ale celkově, o pochopení mezilidské péče a péče o svou vlastní duši.

No, a tak se může stát, že si vytáhnete třeba kartičku Buď silná

„Tato karta radí, abyste důrazně udělali něco k vyřešení vaší současné situace, navíc Panna Marie vám oznamuje, že jste silnější, než si myslíte! Můžete také žádat o pramen Božské síly, která vás povzbudí. Neutápějte se v pocitech oběti a pasivity. Použijte nyní svou Bohem darovanou sílu. Tato karta může být také výzvou, abyste se zapojili do fyzické aktivity, která rozvíjí vaše silné, zdravé tělo. Pokud jste přemýšleli, jak vyřešit nadbytečná kila, pak je tato karta dalším potvrzením, že je čas na cvičení.“

No, tak to vám řeknu, je to pravé, co jsem si mohla vytáhnout!

Jak s tím tedy naložit v praxi?

Unavená, smutná, a navíc ještě s chutí se hýbat, protože to tělo už to skutečně potřebuje a doslova po tom baží. Takže moje stavy uondanosti a zatlačenosti do kouta jsou jen přechodné? Mám na to to zvládnout? Fajn!

A chuť svého těla po pohybu také uspokojím, neboť se mi už hlavou honí plány na sportovní aktivitu, kterou do toho vystresovaného denního programu vkládám. A vložím ještě pevněji. Tohle je to pravé povzbuzení!

Tak krásné jaro se zahojenou duší a silným tělem!

O autorce:

Doreen Virtue, Ph.D., je jasnovidná lektorka, doktorka psychologie, která pracuje s říší andělů, pořádá kurzy po celém světě, zabývá se andělskými terapiemi, komunikací s duchovním světe. S podobnou tématikou napsala knihu Andělská terapie, Léčení s anděly, Léčení s vílami a Poslové světla.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing, 2017, www.synergiepublishing.com


autorka recenze: Renata Petříčková

Dnes je Čtvrtek 18.07.2019
Dnes má svátek: Drahomíra
Zítra má svátek: Čeněk
východ slunce 04:18
západ slunce 20:00
  Aktuální kurzy měnvíce >>
  Naposledy okomentované články
  Facebook
Aktivních RSS kanálů: 280 (c)2009 CTUSI.INFO info@ctusi.info powered by TECTONIC web engine (Profi-weby.cz)

Vypněte prosím AdBlock alespoň při prohlížení webu CTUSI.INFO

Bez příjmů z reklam to neutáhneme.
Děkujeme! Zavřít