Nastavit jako domovskou stránku Přidat do oblíbených
  Počasívíce >>
Pátek 19. 7.

Dešťové přeháňky
27°C /15°C
Sobota 20. 7.

Polojasno
28°C /15°C
  Nejčtenější články


  Spolupracujeme

Podpořte nás a přidejte si odkaz na Vaše stránky.

>> vybrat zdrojový kód odkazu

  Kontakt
E-mail: info(at)ctusi.info
 


Doreen Virtue: Poselství bohyní - recenze knihy a karet
Karty a knížečku autorka věnovala síle a kráse ženy. Posvátnosti ženských duší. A musím říci, že jsou to jedny z nejhlubších karet pro chvíle, kdy se chcete věnovat své ženské podstatě, odpočinou si u nich a načerpat sílu. Hned se na ně podíváme společně a vyložíme si…

Co Doreen opravdu umí?

Dobít ženskou duši životadárným uvědoměním si vlastní síly. Čtyřicet čtyři bohyní, symbolik, krátkých sdělení a v knížce také rozepsaných poselství, příběhů a významů jednotlivých karet.
Pro toho, kdo má rád klasickou, starou dobrou blonďatou Doreen Virtue s jejími andílky a plným se ponořením do něhy duchovního světa, je to krásný zážitek. Symbolika bohyní je tu rozpracována do nejmenších podrobností a duše ženy doslova plesá nad hloubkou, do které je schopna se nořit až s takovým sladkým svátečním pocitem.

A stejně, mnoho informací získáte mezi řádky. Třeba jako tady: Kartička Abundantia, na které je napsáno Prosperita, „Vesmír vás zaplavuje hojností. Otevřete se jejímu přijímání.“

Otevřela jsem knížku a nalistovala…

„Požádat o pomoc je projevem síly, ne slabosti. Jste velmi silní, a já jsem zde, abych podporovala vaši vzrůstající sílu. Je v pořádku, že přijmete tuto pomoc, protože fungujeme jako tým. Vyslyšela jsem vaše modlitby, obavy a afirmace. Právě nyní na vás vylévám svůj pohár hojnosti, očekávejte tedy nenadálý zisk a dary. Ty vám poslouží jako vodítko a zřetelně vám ukáží, jaké činy máte podniknout za mého přispění…“

Tak co si z toho vzít?

Čeká vás období, ve kterém se vyplatí být plně pozorný k tomu, co se děje kolem. Možná se totiž otvírá lepší období, ale je třeba ty šance kolem sebe pořádně chytit do rukou a rozeznat je. Možná to budou dary a nenadálý zisk. Možná to budou jen vodítka k tomu, abychom k těm darům došli. V každém případě je to milé poselství o tom, že nás čeká lepší období v životě a vyplatí se plně prožívat přítomný okamžik, protože se budou rozdávat dárky.

Škoda si pro nějaký nedojít, no ne?

A takhle můžete s kartami prožít každý den

Mezi jedním z doporučených typů výkladů je i ten nejpříjemnější. A sice denní karta. Vezměte si jednu na začátku nebo na konci dne a porovnejte s tím, co jste zažili toho dne. Souhlasí to? Ukazují se vám tam informace, na které jste si měli dávat pozor? Tímhle způsobem se nejsnáze naučíte komunikovat nejen s kartami všeho druhu, ale také se svou vlastní intuicí.

A to je pocit k nezaplacení.

O autorce:

Doreen Virtue, Ph.D., je jasnovidná lektorka, doktorka psychologie, která pracuje s říší andělů, pořádá kurzy po celém světě, zabývá se andělskými terapiemi, komunikací s duchovním světe. S podobnou tématikou napsala knihu Andělská terapie, Léčení s anděly, Léčení s vílami a Poslové světla.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing, 2017, www.synergiepublishing.com

autorka recenze: Renata Petříčková

Dnes je Čtvrtek 18.07.2019
Dnes má svátek: Drahomíra
Zítra má svátek: Čeněk
východ slunce 04:18
západ slunce 20:00
  Aktuální kurzy měnvíce >>
  Naposledy okomentované články
  Facebook
Aktivních RSS kanálů: 280 (c)2009 CTUSI.INFO info@ctusi.info powered by TECTONIC web engine (Profi-weby.cz)

Vypněte prosím AdBlock alespoň při prohlížení webu CTUSI.INFO

Bez příjmů z reklam to neutáhneme.
Děkujeme! Zavřít