Nastavit jako domovskou stránku Přidat do oblíbených
  Počasívíce >>
Úterý 13. 11.

Zataženo
12°C /8°C
Středa 14. 11.

Polojasno
10°C /5°C
  Nejčtenější články


  Spolupracujeme

Podpořte nás a přidejte si odkaz na Vaše stránky.

>> vybrat zdrojový kód odkazu

  Kontakt
E-mail: info(at)ctusi.info
 


Doreen Virtue, Radleigh Valentine: Tarot andělů strážných - recenze
Aha, pro všechno existuje logický důvod! A teď ho máme šanci pochopit! Nejen tohle, ale i mnoho dalších poselství, úvah, inspirací a vnitřních rozhovorů můžete najít v těchto kartách andělů strážných. Už rovnou na kartičce si přečtete první poselství, ale nenechte se zmást a ukolébat, otevřete ještě přiloženou knihu.

Tam je všechno dohlazeno k dokonalosti, význam rozvinut, a ještě přidány hesla, která si do kontextu celého výkladu sednou ještě lépe. Ono totiž opravdu pro každou životní situaci existuje důvod. Když se vydáte na cestu tarotovým světem, tak postupně objevíte množství různých psychologických logických souvislostí. Pro naši psychiku logických souvisostí.

Ačkoliv tu mluvíme o tarotu s tématikou strážných andělů, nenechte se zmást ezoterickým nádechem celého tarotového kompletu, snad ani růžovým naladěním sladkým jako nejjemnější zákusek. Moudra tu je mnoho – a protože každý má intuitivní schopnost si vybrat právě takové karty, jaké potřebuje jeho duše a dostat se tak ke správným informacím, je to ideální prostředek pro rozvíjení své osobnosti a duše.

„Aha! Pravda se sama odkryla a nyní dává všechno smysl. Ve skutečnosti existoval logický důvod pro události, které se zdály být naprosto náhodné a nesmyslné. Možná jste se k tomuto odhalení dostali díky někomu, nebo jste na to přišli sami. Ať tak či onak, mít pravdu je tak povznášející! Možná máte cenné informace pro někoho, kdo nutně potřebuje pomoc.

Vy nebo někdo, koho znáte, možná potřebujete strávit trochu času o samotě. V klidu a ústraní můžete odhalit osobní skryté poklady a nadání.

Další významy této karty: Čas k přehodnocení priorit. Rozhodovat se opatrně. Přijmout pravdu. Špatně pochopit motivace někoho jiného.“

Třeba i takové poselství se může ukázat!

Karty jak k partičce bridže

Autoři se ovšem o tarotech rozepisují i obecně a přinášejí tak čtenářům hodně zajímavé informace: Možná vás překvapí, když zjistíte, že tarot byl původně společenskou hrou podobnou bridži! Jak plynul čas, lidé s rozvinutou intuicí si uvědomovali, že v tarotu půjde o víc. V lidské historii už mnohokrát došlo k tomu, že kvůli strachu z odvety nebylo vždy bezpečné zcela odhalovat své intuitivní schopnosti. To je jeden z důvodů, proč se tarot ve středověku držel v takové tajnosti. Je však velkým požehnáním, že dnes může většina z nás své duchovní nadání svobodně přijmout, aby pomohla těm, kteří to potřebují.

A zrovna tyhle kartičky si jako ty bridžové umím hezky představit. Sladké, růžové, vintage styl. Můžete je vytáhnout na holčičím večírku, s dětmi při hraní, ale taky sami pro sebe u svíčky a dobrého čaje s medem. Rozpoložení si z vás snad tento kouzelný balíček karet vytáhne sám a pak se budete divit. Divit tomu, co vám povídají… anebo se divit vůbec nebudete, protože všechno, co vám poví, ve skrytu duše už stejně víte.

Elegantní, hezké, romantické i vkusné – to jsou karty Tarotu andělů strážných. Nechte se od nich pozvat na partičku!

O kartách Tarot Andělů strážných: Po vydání Andělských tarotových karet, které sklidily obrovský úspěch, zjistila Doreen Virtue, že se i nadále mnoho lidí tarotu bojí. Proto společně s Radleighem Valentinem vytvořila tento tarotový komplet pro vysoce citlivé vykladače, kteří touží po přesných a detailních odpovědích tarotu v doprovodu jemných slov a obrazů. Výsledkem je 78 nejsladších tarotových karet na světě, které vám nabízejí bezpečný a spolehlivý způsob, jak získávat jasná, srozumitelná a konejšivá poselství pro sebe a své blízké.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing, SE, 2017, www.synergiepublishng.com

autorka recenze: Renata Petříčková

Dnes je Pondělí 12.11.2018
Dnes má svátek: Benedikt
Zítra má svátek: Tibor
východ slunce 07:15
západ slunce 16:18
  Aktuální kurzy měnvíce >>
  Naposledy okomentované články
  Facebook
Aktivních RSS kanálů: 280 (c)2009 CTUSI.INFO info@ctusi.info powered by TECTONIC web engine (Profi-weby.cz)

Vypněte prosím AdBlock alespoň při prohlížení webu CTUSI.INFO

Bez příjmů z reklam to neutáhneme.
Děkujeme! Zavřít