Nastavit jako domovskou stránku Přidat do oblíbených
  Počasívíce >>
Čtvrtek 18. 7.

Dešťové přeháňky
25°C /14°C
Pátek 19. 7.

Dešťové přeháňky
27°C /15°C
  Nejčtenější články


  Spolupracujeme

Podpořte nás a přidejte si odkaz na Vaše stránky.

>> vybrat zdrojový kód odkazu

  Kontakt
E-mail: info(at)ctusi.info
 


Franchise Expo Paris očami slovenského franšízora
V dňoch 23. a 26. marca sa v Paríži konala Medzinárodná výstava venovaná franchisingu - Franchise Expo Paris. Zúčastnili sa na nej franšízori z 83 krajín, ktorí majú perspektívu rozšíriť svoje koncepty ne celosvetovú úroveň.

Jedná sa o európsky najznámejšiu a najrozmanitejšiu franchisingovú výstavu s viac ako 450 majiteľmi franšíz a viac ako 32 tisíc investormi zaujímajúcimi sa o kúpu jednotlivého konceptu. Cieľom výstavy bolo odprezentovať túto formu podnikania, vytvoriť nové vzťahy a prediskutovať možnosti ďalšieho rastu franšízy. Franšízori z celého sveta si mohli vymeniť svoje praktické skúsenosti a vďaka rôznym workshopom sa dozvedieť množstvo podnetných informácií o tomto spôsobe biznisu, ktorý je vo svete čoraz populárnejší.
„Táto franchisingová výstava ma opäť utvrdila v názore, ktorý zastávam už niekoľko rokov, že takéto podnikanie má perspektívu rastu a v budúcnosti bude aj u nás na Slovensku ešte rozvinutejšie.“, poznamenal Marián Paták, majiteľ franšízovej realitnej kancelárie Directreal, ktorý sa výstavy v Paríži zúčastnil. „ Aj keď celý pobyt v Paríži sa niesol v duchu letisko-hotel-výstava-obed-letisko, spolu s majiteľom konceptu Norbi Update, Ivanom Gallom, sme sa zhodli na tom, že to stálo za to. Boli sme nadšení z nových trendov, ktoré boli predstavené. 450 rôznych konceptov pokope a všetky podnikajú na rovnakom princípe – franšízy. Spôsobe, ktorý zaručuje efektívnejšie a stabilnejšie podmienky, zníženie krachu a poukazuje na fakt, že overený koncept je pre podnikateľa lepší ako začínanie od nuly.“, pokračuje Paták.
“Výstava bola pre mňa nesmierne inšpiratívna. Zaujalo ma myslenie ľudí, ktorí uvažujú o podnikaní alebo už podnikajú formou franchisingu. Sú schopní akceptovať systém, vedia získať prístup k financovaniu projektov, veď na výstave mali svoje stánky skoro všetky renomované banky.“ uzavrel majiteľ najväčšej slovenskej realitnej siete.

Franchise Expo Paris sa koná každoročne s cieľom osloviť čoraz viac sympatizantov a záujemcov o formu podnikania na báze osvedčeného modelu. Tento rok sa jej zúčastnili koncepty zo 75 rôznych odvetví.

Dnes je Středa 17.07.2019
Dnes má svátek: Martina
Zítra má svátek: Drahomíra
východ slunce 04:17
západ slunce 20:01
  Aktuální kurzy měnvíce >>
  Naposledy okomentované články
  Facebook
Aktivních RSS kanálů: 280 (c)2009 CTUSI.INFO info@ctusi.info powered by TECTONIC web engine (Profi-weby.cz)

Vypněte prosím AdBlock alespoň při prohlížení webu CTUSI.INFO

Bez příjmů z reklam to neutáhneme.
Děkujeme! Zavřít