Nastavit jako domovskou stránku Přidat do oblíbených
  Počasívíce >>
Neděle 21. 7.

Dešťové přeháňky
27°C /17°C
Pondělí 22. 7.

Polojasno
27°C /15°C
  Nejčtenější články


  Spolupracujeme

Podpořte nás a přidejte si odkaz na Vaše stránky.

>> vybrat zdrojový kód odkazu

  Kontakt
E-mail: info(at)ctusi.info
 


Jak se dá léčit lupénka?
Lupénka neboli odborně psoriaza je kožní zdravotní problém, který trápí bohužel čím dál více z nás. Přestože se se zdravotními potížemi nejčastěji vydáváme za odborným lékařem, málokdo z nás ví, že léčbu lupénky lze řešit i s pomocí tradiční čínské medicíny. A věřte, nebo ne, postupy TČM mají 70 – 80 procentní úspěšnost!

Co je to lupénka?


Jedná se o kožní nemoc, která nejčastěji postihuje samotnou kůži, ale někdy také klouby nebo nehty. Jedná se o infekční onemocnění, kterým trpí zhruba tři procenta lidí. Postihuje lidi nejrůznějšího věku, nejčastěji se však objeví v období mezi desátým a šedesátým rokem života. Nemoc má různá období, může být chronická s mírnými výkyvy, ale také může být vyléčena a za nějakou dobu se opět objeví.

V čem je problém, proč mám lupénku?


Naprosto přesný důvod není znám, rozhodně se však ví o několika různých faktorech, které mohou za vznik nemoci. Jistý význam se přikládá dědičnosti, ale nedědí se nemoc jako taková, spíše se dá zdědit náchylnost k tomuto onemocnění. Další příčinou je autoimunita – laicky řečeno, imunitní systém je vinný, že dojde k propuknutí lupénky. Třetí známou příčinou jsou pak vlivy prostředí zvenku, například infekce, některé léky, a velmi důležitou a negativní roli k propuknutí nemoci může sehrát stres.

Jak vidí lupénku čínská medicína?


Z pohledu TČM může být lupénka projevem něčeho škodlivého v těle, co způsobuje „projevy horka“ na povrchu kůže. Jako příčinu uvádí čínská medicína návaly emocí, a to pouze těch negativních – je dobré se tedy vyvarovat jak stresu, tak strachu, děsu, úzkosti, hněvu a vůbec takových emocí, které nám způsobují špatné nálady.
Další příčinou podle TČM může být takzvaná stagnace krve z důvodu špatné funkce či poruchy jater.
Existuje ještě teorie třetí, která označuje za důvod vzniku psoriázy nedostatečný počet ochlazujících a výživných látek v krvi. Toto nejčastěji bývá u mladých lidí.

Zajděte si k čínskému specialistovi


Lékař, který využívá principy čínské medicíny, vám zároveň v rámci vyšetření položí množství otázek, které směřují k jednomu cíli – odhalit pravý důvod toho, proč u vás lupénka propukla. Následně vám budou podány speciální čínské bylinné směsi, a lékař stanoví, v jakých intervalech je užívat.
V případě návštěvy centra TČM jistě nemůžete nic ztratit, právě naopak. Pečujte o své zdraví a věřte ve východní léčebné postupy, které jsou oveřené již tisíce let.

Dnes je Sobota 20.07.2019
Dnes má svátek: Ilja
Zítra má svátek: Vítězslav
východ slunce 04:20
západ slunce 19:58
  Aktuální kurzy měnvíce >>
  Naposledy okomentované články
  Facebook
Aktivních RSS kanálů: 280 (c)2009 CTUSI.INFO info@ctusi.info powered by TECTONIC web engine (Profi-weby.cz)

Vypněte prosím AdBlock alespoň při prohlížení webu CTUSI.INFO

Bez příjmů z reklam to neutáhneme.
Děkujeme! Zavřít