Nastavit jako domovskou stránku Přidat do oblíbených
  Počasívíce >>
Neděle 21. 7.

Dešťové přeháňky
27°C /17°C
Pondělí 22. 7.

Polojasno
27°C /15°C
  Nejčtenější články


  Spolupracujeme

Podpořte nás a přidejte si odkaz na Vaše stránky.

>> vybrat zdrojový kód odkazu

  Kontakt
E-mail: info(at)ctusi.info
 


Josef Schrötter: Ozdravení těla i ducha - recenze knihy
Kniha plná rad a receptů pro vylepšení svého zdraví. Autor je výborný psychotronik a patří k nejlepším léčitelům u nás. V této knize doslova sesypal všechno své základní vědění do téměř dvěstěpadesáti stránek. Co stránka, to perla. Svěží obrázky na obálce předesílají to, co najdete uvnitř.

Je to studnice vědomostí, které byste měli mít o svém vlastním těle. O fungování psychiky, o fungování fyzického těla a vzájemné souvislosti.

Jak se léčit?

Od bylinek po slova, od zdravého jídla až po hudbu, éterické oleje. Na co si vzpomenete, to v této knize najdete. A nejen to.

Povídání ve stylu, jakoby před vámi autor seděl a nadšeně vyprávěl. Zajímavé věci. Samozřejmě kniha nesmí vynechat ani energetický upírismus, který chtě nechtě často proniká do našich životů. Ale nikdy jsem nepřemýšlela, jak vlastně vznikl.

„Počátky vampyrismu můžeme nalézt už v pravěku. Upír je podle mytologie většiny evropských národů mrtvý člověk vstávající z hrobu, aby lidem sál krev.

Jak to tedy skutečně bylo? Lidé umírali a umírají. V minulých stoletích nebyla lékařská věda natolik vyspělá, aby lidem pomohla od nemocí, které přišly náhle. Důvodem toho byl také nedostatek informací, komunikace a velmi pomalá nebo žádná doprava. Řada osad a vesnic byla odříznutá od civilizace, a tak zde byli lidé zcela podřízeni svému pánovi a faráři. Občas se stávalo, že někdo zničehonic umřel, nebo se najednou začal měnit, ztrácel barvu, byl slabý, neduživý apod. A to byla živná půda pro pověsti o upírech…

…Krev nikdy nikdo nikomu nevysával. Upírismus spočívá v odčerpávání životní energie. Kdo jí má nedostatek, je bledý, slabý a často nemocný. Energii vám může někdo odčerpávat vědomě, anebo nevědomě.“

Tak to je třeba ukázka, která pěkně odlehčuje tuto knihu a tehdy si říkám, že publikace na téma nějakých babských pověstí a lidových povídaček ohledně zdraví a čarodějnictví, to by bylo něco! A to by autorovi šlo! Ozdravení těla i ducha je ovšem kniha plná receptů a tipů na to, jak si co nejrychleji a nejúčinněji diagnostikovat nějakou nepohodu na těle a jak s ní účinně zatočit.

Neuvěříte, kolik léčiv máte po ruce!

Po přečtení jsem měla jeden jediný krásný pocit – neuvěříte, kolik léčiva máte po ruce!

Tohle všechno Josef Schrötter sepsal do velmi poutavého až hravého čtení, které vás chytne, kdekoliv knihu otevřete. Pro všeobecná přehled a poté… Poté si ji založte do knihovničky a nechte ji tam, než vás zase píchne v zádech nebo na vás skočí bacil a v tu chvíli si vzpomeňte, protože tady najdete všechno – moderní výzkumy i recepty našich babiček. Všechno to zdravým selským rozumem autor spojil a tak si budete moci vybrat množství dobrých léčebných metod, které máte po ruce. Od bylinek, po úpravu jídelníčku, až po hudbu, éterické oleje, ba i barvy…

Podívejte, bude jaro. Máte chuť na žlutou barvu?

„Barva mentální vyrovnanosti, dodává energii, podporuje myšlení, pozitivně ladí. Posiluje nervovou soustavu, zmírňuje zažívací potíže, astma, zvyšuje chuť k jídlu, příznivě působí na slinivku, žlučník a žaludek.“

Tak kromě čaje na žaludek si vezměte ještě žlutý svetr…

To je právě to, co se mi na knize líbí, tato komplexnost. To, že spoustu léčivých prostředků máme doma, stačí se jen uklidnit, udělat si na sebe čas víc, než jen na zobnutí jedné pilulky a věnovat se svému tělu.

O autorovi:
Ing. Josef Schrötter se v oblasti psychotroniky, alternativní medicíny a léčitelství pohybuje desítky let. Patří mezi přední české psychotroniky a zaměřuje se především na energetickou terapii a lokalizaci patogenních energií. Provedl řadu experimentů s prokázanými výsledky, které byly publikovány v měsíčníku Regenerace, s nímž pravidelně spolupracuje. Je autorem knih Cesty do třetího rozměru s léčivými obrázky, Studánka zdraví a léčivé 3D mandaly a Praktický Su-Jok.

Vydalo nakladatelství Eminent, www.eminent.cz , 2015

autorka recenze: Renata Petříčková

Dnes je Sobota 20.07.2019
Dnes má svátek: Ilja
Zítra má svátek: Vítězslav
východ slunce 04:20
západ slunce 19:58
  Aktuální kurzy měnvíce >>
  Naposledy okomentované články
  Facebook
Aktivních RSS kanálů: 280 (c)2009 CTUSI.INFO info@ctusi.info powered by TECTONIC web engine (Profi-weby.cz)

Vypněte prosím AdBlock alespoň při prohlížení webu CTUSI.INFO

Bez příjmů z reklam to neutáhneme.
Děkujeme! Zavřít