Nastavit jako domovskou stránku Přidat do oblíbených
  Počasívíce >>
Neděle 21. 7.

Dešťové přeháňky
27°C /17°C
Pondělí 22. 7.

Polojasno
27°C /15°C
  Nejčtenější články


  Spolupracujeme

Podpořte nás a přidejte si odkaz na Vaše stránky.

>> vybrat zdrojový kód odkazu

  Kontakt
E-mail: info(at)ctusi.info
 


Kam směřuje česká energetika?
Český svaz zaměstnavatelů v energetice a Grant Thornton a zahajují projekt EnergyCzech, který hledá odpověď na otázku: „Kam směřuje česká energetika?“

Energetika jako odvětví dlouhodobě čelí výrazným změnám a zvyšujícím se nárokům, například z pohledu přísnější regulace nebo rychlého rozvoje nových technologií, které s sebou nesou potřebu sledovat budoucí vývoj a strategicky uvažovat o těchto změnách.

Právě proto se Český svaz zaměstnavatelů v energetice (ČSZE) a poradenská společnost Grant Thornton a rozhodly připravit dotazník, který má za cíl sledovat názory odborníků v energetice na to, jak se odvětví vyvíjí, jak reaguje na nové situace na trhu a se kterými riziky se potýká.

Svým zacílením a formou se jedná o unikátní projekt, který v České republice nemá obdoby. Soustředí se na energetiku novým úhlem pohledu, který se opírá přímo o postoje zkušených odborníků z předních energetických firem, nebo expertů předních vědeckých institucí v České republice.

„Prvotním impulzem pro přípravu projektu EnergyCzech byl fakt, že media pravidelně informují o nových nařízeních nebo změnách v energetice, ale málokdy jsou tyto zprávy doplněny názorem odborníků z energetické praxe.“ Komentuje důvody pro realizaci projektu EnergyCzech David Pirner, Managing partner Grant Thornton.

Online dotazník je k dispozici do konce listopadu 2014 na internetové stránce www.energyczech.cz a se začátkem roku 2015 budou prezentovány jeho závěry v souborné zprávě na internetových stránkách www.csze.cz a v časopisu Energetika, mediálního partnera projektu.

Dnes je Sobota 20.07.2019
Dnes má svátek: Ilja
Zítra má svátek: Vítězslav
východ slunce 04:20
západ slunce 19:58
  Aktuální kurzy měnvíce >>
  Naposledy okomentované články
  Facebook
Aktivních RSS kanálů: 280 (c)2009 CTUSI.INFO info@ctusi.info powered by TECTONIC web engine (Profi-weby.cz)

Vypněte prosím AdBlock alespoň při prohlížení webu CTUSI.INFO

Bez příjmů z reklam to neutáhneme.
Děkujeme! Zavřít