Nastavit jako domovskou stránku Přidat do oblíbených
  Počasívíce >>
Pátek 19. 7.

Dešťové přeháňky
26°C /15°C
Sobota 20. 7.

Polojasno
28°C /15°C
  Nejčtenější články


  Spolupracujeme

Podpořte nás a přidejte si odkaz na Vaše stránky.

>> vybrat zdrojový kód odkazu

  Kontakt
E-mail: info(at)ctusi.info
 


Kennedy, Kenyon: Velký experiment - recenze knihy
Jde o výjimečný projekt, řekla o této knize její francouzská nakladatelka. Na jednu stranu je velkým experimentem s teorií, že tu nejsme jen tak jako jakási divoká odnož z opic, ale jsme opravdu produktem promyšlených experimentů, na druhou stranu je to také o velkém experimentu se sebou samými. Aneb – jak využít své vlastní silné stránky, často nevyužívané, ke svému růstu a využít plný potenciál mimořádné inteligence i intuice, který máme dán. Jak dojít „domů“ k sobě, ke své duši a celistvosti. Autoři se o tom, co se v této knize učíme a o čem čteme, vyjadřují jako o „cestě domů“, a mají pravdu – jde o cestu duše k sobě samé. A to může hrát roli i při obnově, ozdravení civilizace, což pochopíme z jednotlivých souvislostí a nadhledu už od prvních stran knihy.

Historie se opakuje… nebo ne?

Řekla bych, že ano. Zaujalo mne například, že Atlantida byla opravdu jen jakýmsi zkušebním projektem dnešní doby. Byla určena k zániku, byla v podobné situaci jako je nyní naše civilizace a ty další před ní… U nás to tak jisté není. My máme podle zdrojů, se kterými autoři pracují (channeling), otevřené všechny možnosti a záleží jen na našem vývoji, stupni uvědomění a poctivé práci. Povzbudivé může být to, že tu je patrný rozvoj duchovního vědomí lidstva za posledních dvacet let, to nemůžeme popřít - minimálně více chápeme tyto věci, ačkoliv na straně druhé se násilné jednání a rozdíly mezi lidmi zvyšují. Snad právě to je ta kýžená polarita, která je součástí vývoje. Snad alespoň to, že o těchto věcech někteří uvažují těmito směry, je dobrým krokem kupředu. A šancí pro celé lidstvo.

A jak jsme se sem vlastně dostali?

Ne, že bych si tuto otázku čas od času zcela vážně nekladla – tím více při pohledu na lidské pokolení obecně. Podle této knihy to mohlo být třeba takhle:

Kdysi dávno si bytosti z vyšší dimenze řekly: „Nebyla by to legrace vstoupit do hustoty (hmoty), zapomenout na to, kdo jsme, a pak se z toho zase dostat? Nebyla by to zábavná hra?“ A tak jste se – vy všichni – pro tuto hru rozhodli. Byli jste to VY, koho tohle napadlo, a VY jste to na Zemi rozehráli.

Autoři tvrdí, že jsme produkty různých experimentů různých konkrétně ze popsaných civilizací z různých hvězdných systémů, jsme ideálními tvory pro studování emocí. Prý na jiných planetách tolik emocí není, je to pravda? Možná tam převládá ten klid a mír a tudíž nejsou třeba rozpory a citová pohnutí – i když tady asi spíše mluvíme o těch negativních emocích a souboji ega, minulosti, vlastních vězení a vězení, která lidstvo dělá samo sobě.

A pak člověka napadne, když se z toho pomyslného nadhledu a pohledu na naši Zemi podívá z patřičné výšky, jak hloupí musí být tvorové, kteří si tady rozdělili území na maličké kousky, prodávají si vodu a daněmi zatížili bezmála i vzduch, který dýchají? Jak je vlastně cenný náš vlastní život?

Kromě otázek, které věru příjemně zaměstnají hlavu a povznesou vás do vyšších sfér pochopení a svým způsobem dobře nasytí duši, která může nudnou všedností a nesmyslností denních povinností trpět, vám tato kniha přinese i mnoho dalších podnětů….

Naučíte se dívat na věci z různých úhlů, a to třeba i jen na to, jaké by to bylo, kdybyste probrali své denní povinnosti a odmítli ty, které vás vyčerpávají a jsou zbytečné….

Naučí vás vnímat svůj čakrový systém…

Odnaučí vás se vnímat jako oběti vnějších okolností, znovu začnete vnímat svou vnitřní sílu!

Naučíte se zajímavé experimenty se svými schopnostmi

Vystoupíte doslova z té omezené krabičky vnímání obecně, a vnímání času – a podíváte se na svět z mnoha různých úhlů. Hodně se mi líbilo cvičení se v bystrém pozorování bdělé situace. Nejen co vidíte, slyšíte, cítíte, ale také si plně uvědomovat v jeden okamžik to, co je vpravo, vlevo, nahoře, dole, před i za vámi – některá zvířata toto ovládají zcela bravurně, ale pro nás to přirozeností není. O to lepší zážitek je si něco takového jenom zkusit….

Velký experiment je prostě knihou o jednom velkém experimentu, který můžete vykonat sami na sobě, a přitom žasnout nad tím, že my sami jsme možná výsledkem mnoha velkých experimentů. A kdoví – pravdivost této knihy ukáže jen čas…

O autorech:

Wendy Kennedy – channelingu se věnuje přes patnáct let a pracuje s bytostmi z nejrůznějších hvězdných systémů i dimenzí. Na počátku devadesátých let začala mít vize, kterým jako většina lidí nerozuměla, ale jež ji inspirovaly. Začala je zkoumat a dostala se právě k channelingu. Ve skutečnosti netušila, co to je, a ani neznala nikoho, kdo by se této disciplíně věnoval. Pouze věděla, že se má channelingu věnovat.

Jedním z nejdůležitějších zdrojů se pro nni stali Plejáďané z deváté dimenze – Wendy skrze komunikaci s nimi pokračuje v rozšiřování řady jejich lekcí. Dnes vede channeling pro klienty na celém světě a pořádá soukromá i skupinová sezení.

Tom Kenyon – je jeden z nejuznávanějších léčitelů zvukem na světě. Několik desetiletí studoval vědomosti a zkušenosti z reinkarnací, sám se umí přesouvat mezi dimenzemi a stává se tak poslem informací. Zjišťuje, že spolu souvisí moudra buddhismu, egyptské vysoké magie, hinduismu, taoismu – to vše studuje s nesmírnou pečlivostí a o své poznatky se dělí nejen v knihách, ale i na workshopech a zvukových CD.

Vydalo nakladatelství Anch Books, 2017, www.anch-books.eu

autorka recenze: Renata Petříčková

Dnes je Čtvrtek 18.07.2019
Dnes má svátek: Drahomíra
Zítra má svátek: Čeněk
východ slunce 04:18
západ slunce 20:00
  Aktuální kurzy měnvíce >>
  Naposledy okomentované články
  Facebook
Aktivních RSS kanálů: 280 (c)2009 CTUSI.INFO info@ctusi.info powered by TECTONIC web engine (Profi-weby.cz)

Vypněte prosím AdBlock alespoň při prohlížení webu CTUSI.INFO

Bez příjmů z reklam to neutáhneme.
Děkujeme! Zavřít