Nastavit jako domovskou stránku Přidat do oblíbených
  Počasívíce >>
Pátek 19. 7.

Dešťové přeháňky
27°C /15°C
Sobota 20. 7.

Polojasno
28°C /15°C
  Nejčtenější články


  Spolupracujeme

Podpořte nás a přidejte si odkaz na Vaše stránky.

>> vybrat zdrojový kód odkazu

  Kontakt
E-mail: info(at)ctusi.info
 


Kerstin Simoné: Thovt, Odhalení 1 - recenze knihy
Mysterium zklamání v mezilidských vztazích, tak to je jedna z kapitol, o které sama autorka říká, že se v ní naučila snad nejvíce. Obyčejná žena, která po vlastní traumatické události začala vnímat jinou moudrost kolem sebe a psát o ní. Thovt je bohem léčení, moudrosti a duchovního rozvoje, a Kerstin Simoné tedy přišla k „příteli“ opravdu nejpovolanějšímu. Na svém kontě má už několik knih inspirovaných jeho moudrostí.

Uzdravit se, žít šťastně?

Máme tu možnost seznámit se s letitými životními zkušenostmi autorky, s chvílemi, kdy byla na dně, kdy propadala zoufalství a kdy právě nové nasměrování ve stylu nového naprogramování ducha, ji pomohlo. Kniha je trochu ve stylu channelingu, důrazná a doslova přeplněná informacemi a výzvami.

Ale pokud by vám tohle nesedělo, přesto se vyplatí u ní vydržet, protože sem tam pronikají velmi moudré a logické informace, které se týkají jak našich vnitřních životů, anatomie lidského ducha, tak i o lidstvu samém, organizaci Země nebo o klimatu a vývoji lidstva jako takového.

V těch chvílích se má zvědavost šponovala na maximum, protože tohle jsou záležitosti, o kterých nikdo nic neví, a vše je v podstatě pouhou spekulací, a tak se tím otevírají dveře naděje, že zrovna na tomhle něco pravdy bude. Ale to už je na názoru samotného čtenáře.

Vrátím se k té kapitole o mezilidských vztazích….

Břicho – ten základní „zářič“ energie, ten základní radar a barometr ukazující budoucnost a skutečný stav věcí. Vezměme si tedy tu první informaci, s partnerem, ale platí to pro všechny mezilidské vztahy, bychom se měli seznamovat upřímně, bez toho, aniž bychom si na něco hráli nebo své chování přizpůsobovali jemu nebo okolnostem. A pak… jsou tu ta znamení na začátku:

„Mohli byste se tomu vyhnout, pakliže byste se se svým partnerem sbližovali s upřímným srdcem a pod dozorem pocitu v břiše. V takovém případě zareagují vnitřní antény a nepříjemný pocit v břiše vám sdělí, že v tomto případě vůbec nejsou vaše energie – nebo bych to nazval vašimi slovy – chemie – v souladu. V takových důležitých chvílích lidé velmi rádi potlačují důležitá znamení a přikrášlují si je…

…vnitřním potlačováním emocí a neupřímností k sobě samým i vůči partnerovi vzniká iluze, jež se v takových chvílích jako stín pokládá za vznikající vztah…“


A z toho následně vzniká postupné zklamání. Autora v této kapitole radí neustále vědomě vnímat sebe i druhého a odhalovat různé sebeklamy. Faktem je, že často mezilidská zklamání vznikají skutečně z toho, že „ten druhý nebyl takový, jaký jsme mysleli.“

Tlustá kniha, ve které si počtete – ba dokonce si možná i vezmete tužku do ruky a pár moudrostí si vypíšete. Stojí to za to!

O autorce:

Kerstin Simoné žije i se svou rodinou nedaleko Berlína. Již jako dítě projevila jasnozřivé schopnosti. Kromě psaní knih se aktivně zabývá ochranou zvířat a pořádá praktické semináře. Pětadvacet let studuje různé formy channelingu a poté vyvinula vlastní techniku tlumočení. Thovt je jejím blízkým přítelem, učitelem a stálým průvodcem od roku 2003, kdy prožila jistou tragickou událost. Ve svých knihách tlumočí jeho praktická a univerzální poselství, jež byla v minulosti vyhrazena pouze úzkému okruhu adeptů tajných nauk.

Vydalo nakladatelství Anch Books, www.anch-books.eu, 2018

autorka recenze: Renata Petříčková

Dnes je Čtvrtek 18.07.2019
Dnes má svátek: Drahomíra
Zítra má svátek: Čeněk
východ slunce 04:18
západ slunce 20:00
  Aktuální kurzy měnvíce >>
  Naposledy okomentované články
  Facebook
Aktivních RSS kanálů: 280 (c)2009 CTUSI.INFO info@ctusi.info powered by TECTONIC web engine (Profi-weby.cz)

Vypněte prosím AdBlock alespoň při prohlížení webu CTUSI.INFO

Bez příjmů z reklam to neutáhneme.
Děkujeme! Zavřít