Nastavit jako domovskou stránku Přidat do oblíbených
  Počasívíce >>
Čtvrtek 18. 7.

Dešťové přeháňky
25°C /14°C
Pátek 19. 7.

Dešťové přeháňky
27°C /15°C
  Nejčtenější články


  Spolupracujeme

Podpořte nás a přidejte si odkaz na Vaše stránky.

>> vybrat zdrojový kód odkazu

  Kontakt
E-mail: info(at)ctusi.info
 


Krkonošské pivní slavnosti ve Vrchlabí roztančí „Ewa a Vašek“. Pokud by Ewa Farna chtěla, může být i duet, slibuje Václav Neckář
Vrchlabí, 29. července 2014 – Václav Neckář se skupinou Bacily a Ewa Farna. To jsou dvě hlavní želízka v ohni již sedmnáctého ročníku Krkonošských pivních slavností, které se uskuteční v sobotu 9. srpna od 10 hodin na vrchlabském náměstí a přilehlých prostranstvích. Do hvězdné trojice zpěváky doplní olympijská vítězka ze Soči a místní rodačka Eva Samková.

Obě hlavní hudební hvězdy se do Vrchlabí na svátek zlatavého moku velmi těší. „Ve Vrchlabí jsme hráli naposledy někdy v minulém století. Těšíme se sem a doufáme, že si s námi přijdete zazpívat a třeba i přiťuknout kelímkem dobrého zrzavého moku!“ vzkazuje Václav Neckář. Na dotaz pořadatelů, zda by přikývl i na společný duet s Ewou Farnou, se nevyjádřil odmítavě. „Zatím žádný společný duet nemáme, ale co není, může být. To záleží, jestli by i Ewa chtěla…,“ dodal tento herecký a pěvecký idol 60. let. Ewa Farna pojala svoji zdravici rovněž s nadhledem. „Přijďte si dát pivko a přijďte se podívat, jestli jsem vážně tak obézní jak o mně píšou. A když si budete myslet, že jo, tak mi to ale neříkejte. Já si tam totiž přijedu zazpívat, dělat to, co mě činí šťastnou. A o to přeci jde, a je jedno jestli nemáte třicet kilo i s postelí,“ vzkázala polská zpěvačka s českým občanstvím, které patří mezi nejtalentovanější mladé zpěvačky posledních let.

Z odpovědí obou hlavních protagonistů je patrno, že o nečekaná překvapení během dne nemusí být nouze a pořadatelé jsou si toho vědomi. „Jo to mísení více světů, více generací a my věříme, že právě tato kombinace dá našim tradičním Krkonošským pivním slavnostem další rozměr. Očekáváme silné kulturní zážitky a věříme, že budou spokojeni i všichni návštěvníci,“ říká za pořadatelský tým Petr Ticháček.Pro letošní ročník Krkonošských pivních slavností si pořadatelé opět připravili řadu novinek a překvapení. Jedním z nich bude Fotobedna, která každému zájemci umožní získat upomínkovou a především originální fotografii s nejrůznějšími rekvizitami či pozadím. Neméně zajímavou atrakcí pro všechny zdatné turisty je i Krkonošská pivní soutěž o pobyty na Friesových boudách či vouchery do pivní lázně. Pro rodiny s dětmi bude vedle pódia připraven dětský park, kde vedle skákacích hradů, trampolíny a malování na obličej vyroste dětský hlídací koutek se školkou Makovička či horolezecká stěna.

Během dne se na pódiu vedle Václava Neckáře a Ewy Farny představí i vrchlabský svérázný soubor Cémur Šámur, punkoví dravci Driák, revivalové skupiny Kabát a Alibi rock či kapela Flendrs. Celý hudební maratón pak v sobotu dopoledne odstartuje svým koncertem Big band vrchlabské Základní umělecké školy.

Díky finanční podpoře ze strany města Vrchlabí se pořadatelům podařilo udržet beze změny i vstupné. Kdo na náměstí přijde do 14. hodiny, bude mít vstupenku za 50 korun, po 14. hodině se cena zvýší na 100 korun. Děti do 130 centimetrů budou mít jako tradičně vstupné zdarma.

Dnes je Středa 17.07.2019
Dnes má svátek: Martina
Zítra má svátek: Drahomíra
východ slunce 04:17
západ slunce 20:01
  Aktuální kurzy měnvíce >>
  Naposledy okomentované články
  Facebook
Aktivních RSS kanálů: 280 (c)2009 CTUSI.INFO info@ctusi.info powered by TECTONIC web engine (Profi-weby.cz)

Vypněte prosím AdBlock alespoň při prohlížení webu CTUSI.INFO

Bez příjmů z reklam to neutáhneme.
Děkujeme! Zavřít