Nastavit jako domovskou stránku Přidat do oblíbených
  Počasívíce >>
Pátek 19. 7.

Dešťové přeháňky
26°C /15°C
Sobota 20. 7.

Polojasno
28°C /15°C
  Nejčtenější články


  Spolupracujeme

Podpořte nás a přidejte si odkaz na Vaše stránky.

>> vybrat zdrojový kód odkazu

  Kontakt
E-mail: info(at)ctusi.info
 


Margaret Ann Lembo: Andělé drahých kamenů - recenze knihy
O drahých kamenech najdete spoustu knih, které jsou jistě dobré, rozvláčné i encyklopedické. Na tomto skromném dílku mne však zaujal fakt, že autorka spojila energii drahých kamenů s andělskými energiemi. A i když zrovna na andělíčkaření dvakrát nejsem, musela jsem nakonec uznat, že to nebyl vůbec špatný nápad, protože vznikla sada karet, o které lze říci, že je PEČUJÍCÍ.

Dlouho jsem hledala to správné slovo…

A pak ho našla právě ve slůvku PEČUJÍCÍ. A řekněte sami, jestli někdy nemáte právě takovou náladu. Nedělat nic, složit ruce do klína a nechat o sebe jenom a jenom pečovat. Často má takovýto stav naše duše. Jsme v jednom kole, vyčerpaní a tudíž i ztracení. A Anděly drahých kamenů jsem si střihla několik výkladových dnů, kdy jsem je nabídla k dotazům čtenářkám různých magazínů, snad proto, abych si lépe našla právě to slovo – jakéže tyto karty vlastně jsou?

Kameny jsem brala vždy jako ryze zemitou a těžkou energii, léčivou zemskou energii. Andělé mi byly vzdáleni či jsem je brala notně s rezervou, protože víte jak. Kdo to s nimi přežene, vzdálí se notně od jakési zdravé dávky duševního zdraví.

A dílo Margaret Ann Lembové mne velmi příjemně v praxi překvapilo. Setkalo se s příjemnými reakcemi a s tím, že „sedí“. Najednou jsem se i tak nějak dobře vyznala ve významech a samo mi naskakovalo mezi řádky, co chce která karta říct.

Nehledě na bezvadnou grafickou úpravu!

Tohle je prostě krásné dílo i pro oko. Potěšíte se. Pestré barvy jsou jako živé a ještě více podtrhují tu zářící krásu křišťálu, amazonitu, ametystu, nebo i kovových prvků, jako je pyrit…. A což třeba selenit, jehož nádheru a měňavou podobu nejvíce oceníte až při živém setkání? Prostě se to podařilo a sama vím, že fotit kameny je velmi těžké.

Tady ani jeden obrázek nemá chybu.

Mile a něžně poskládaný text má vždy několik rovin, z nichž vždy určitě jedna vás osloví právě tam, kde potřebujete.

Nebo si můžete jenom najít kartu, která patří kamenu, který máte rádi… nebo který vás právě nyní oslovuje.

Co třeba karneol, oranžový nebo rudý průhledný jako pudingová želatina?

„Anděl kreativity

Na mnoha úrovních mnou proudí kreativní energie. Cítím tvořivost v mysli, těle i duchu. Mám odvahu své nápady uskutečnit. Má představivost je klíčem k úspěchu. Vizualizuji si svou budoucnost a s radostí se podílím na jejím uskutečnění.“

Tak to je přece úžasné, když máte chuť sáhnout právě po něčem takovém. Je to hra, a líbí se mi, jakým stylem je tato hra poskládaná. Jak inspiruje, těší, jak se při ní usmíváte a hledáte sami v sobě tu cestu, kterou se dát.

Věřím, že když s hrdou a vztyčenou hlavou půjdete po své cestě vpřed, tak vás takovéto karty vůbec neosloví nebo je necháte doma bez povšimnutí.

Ale když přijde zádrhel, tak si je rádi vezmeme do rukou a budeme chtít vědět, kudy se dát, aby to zase bylo dobré, protože ono bude!

Dnes je Čtvrtek 18.07.2019
Dnes má svátek: Drahomíra
Zítra má svátek: Čeněk
východ slunce 04:18
západ slunce 20:00
  Aktuální kurzy měnvíce >>
  Naposledy okomentované články
  Facebook
Aktivních RSS kanálů: 280 (c)2009 CTUSI.INFO info@ctusi.info powered by TECTONIC web engine (Profi-weby.cz)

Vypněte prosím AdBlock alespoň při prohlížení webu CTUSI.INFO

Bez příjmů z reklam to neutáhneme.
Děkujeme! Zavřít