Nastavit jako domovskou stránku Přidat do oblíbených
  Počasívíce >>
Úterý 19. 3.

Oblačno
7°C /-1°C
Středa 20. 3.

Polojasno
10°C /1°C
  Nejčtenější články


  Spolupracujeme

Podpořte nás a přidejte si odkaz na Vaše stránky.

>> vybrat zdrojový kód odkazu

  Kontakt
E-mail: info(at)ctusi.info
 


Miluj svůj život 2019: Oslaďte si každý den
Louise L. Hay s námi už není, ale svoje moudro tu přetrvá věky. A další ze série kalendářů na téma Miluj svůj život je znovu přehlídkou na pohled křehkých, leč pro lidskou duši silných obrázků Lucie Ernestové. Myšlenky mají obrovskou sílu, říká nejen Louise L. Hay, ale spousta jejích následovníků. S tímhle kalendářem máte minimálně možnost si myšlenky urovnat každý den, nebo párkrát do měsíce, zahleděni do textu na tomto kalendáři.

Je to taková duchovní a psychická očista, načerpání sil a podpora.

Vlastně už když otevřete lednovou stranu, dozvíte se to nejdůležitější o tom, jak změnit svůj život.

Život je svobodný a jednoduchý

Život je opravdu svobodný a jednoduchý. Jen mé myšlení je někdy obtížné, omezené, založené na studu, nebo nedostatečné.

Když se otevřu a odnaučím se některým omezujícím myšlenkovým vzorcům a naučím se něco nového, pak mohu růst a změnit se. Nebo už to všechno vím?

No a za rok, v červenci se budeme nad pomerančově oranžovým obrázkem věnovat stravě, protože

Zdravé jídlo dodává vitalitu a štěstí… Mám se ráda, a proto se rozhoduji být si vědoma toho, co si vkládám do úst a jak se při tom cítím. Když jím, dávám svému tělu palivo, které mi dodává energii. Každé tělo je jiné, proto hledám druh paliva, které mé tělo potřebuje, aby bylo co nejzdravější a mělo co nejvíce energie.“

Jaké jsou zkušenosti s Miluj svůj život?

Rozhodně potěší. A co si z něj každý vezme, to už je na něm.

Ráda se každý měsíc potěším velkým nadpisem, který mě vezme za oko i několikrát v průběhu dalších dnů a týdnů. I když mám kalendář stále na očích, ne každý den vnímám to, co se na něm píše. Ale pokud v zamyšlení procitnu do textu a cíleně si ho přečtu, mám téměř pokaždé pocit, že to nebylo náhodou a že přesně to jsem potřebovala číst v tuhle chvíli.

Milé a už i zábavné je to, jak každý měsíc mi přináší přesně to, co potřebuji, nad čím si řeknu: „Jéje, tak to se zrovna hodí, to je jako na zavolanou.“

Faktem ale je, že v životě se nám situace často různě opakují a tak i takový kalendář je nadčasový a svým způsobem nesmrtelný. Každý den a v každou roční dobu nás může k něčemu inspirovat. Je dobré si hlídat myšlenky tak, jak si to připomínáme v lednu. A hlídat si jídlo je dobré jak v červenci, tak třeba uprostřed podzimu, kdy tělu už dochází dobité letní baterky. Vlastně by nebylo od věci si kalendářem sem tam zalistovat jako celkem.

Milé psaní a obrázky, nad kterými máte chuť si snivě sednout a vymýšlet své vlastní příběhy na hony vzdálené všedním dnům – to jsou tyhle kalendáře Lucie Ernestové, které opravdu osladí každý den.

Louise L. Hay (1926 – 2017) byla uznávanou lektorkou v oboru metafyziky a autorkou mnoha bestsellerů, včetně bible pozitivního myšlení „Miluj svůj život“. Z tohoto učení vychází i tento kalendář. Vycházela z vlastních traumatických zkušeností z dětství a v 81 letech natočila první film o své práci s názvem Miluj svůj život. Založila své nakladatelství a mimo jiné se podílela i na kuchařce, která vyzdvihuje zdravotní přínosy prostých obyčejných vývarů. Snad proto se dožila i takového věku!

Lucie Ernestová je máma dvou kluků, inspirující ilustrátorka, cestovatelka, ale i milovnice svého života na samotě za Prahou. Kreslí inspirační obrázky pro malé i velké. Vzbuzují v lidech otázky, náměty, inspirace a pomáhají rozvíjet zajímavé rozhovory. Ke kalendáři na celý rok to nemohla být lepší volba!

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2018, www.synergiepublishing.com

autorka recenze: Renata Petříčková

Dnes je Pondělí 18.03.2019
Dnes má svátek: Eduard
Zítra má svátek: Josef
východ slunce 06:13
západ slunce 18:09
  Aktuální kurzy měnvíce >>
  Naposledy okomentované články
  Facebook
Aktivních RSS kanálů: 280 (c)2009 CTUSI.INFO info@ctusi.info powered by TECTONIC web engine (Profi-weby.cz)

Vypněte prosím AdBlock alespoň při prohlížení webu CTUSI.INFO

Bez příjmů z reklam to neutáhneme.
Děkujeme! Zavřít