Nastavit jako domovskou stránku Přidat do oblíbených
  Počasívíce >>
Čtvrtek 22. 8.

Polojasno
24°C /13°C
Pátek 23. 8.

Polojasno
27°C /14°C
  Nejčtenější články


  Spolupracujeme

Podpořte nás a přidejte si odkaz na Vaše stránky.

>> vybrat zdrojový kód odkazu

  Kontakt
E-mail: info(at)ctusi.info
 


MYŠLENKY SRDCE od Louise L. Hay - recenze karet
Malé drahokamy, milá přání, upomínky toho, že na sebe máme být hodní a čas od času se ve shonu všedních dnů zastavit. Karty Myšlenky srdce mají v sobě jeden převratný nápad! Kromě klasických výkladů, hloubání nad náhodně vytaženými kartami totiž doporučuje ještě jednu metodu.

Karty jako malé drahokamy (na ozdobu a inspiraci)

Kartičky jsou totiž krásně graficky zpracované a sem tam s kudrlinkou, sem tam s rovnými a jasně danými sděleními. A písmem v tom samém duchu. Jsem si naprosto jistá, že byly vyrobeny s úmyslem zdobit. Autorka radí si je rozložit v bytě, domě, v autě nebo v práci tak, jak potřebujete. Vybrat ta správná sdělení, jež potřebujete energeticky posílit. Anebo si vytáhnout na různá místa v domě karty náhodně. A to mě baví třeba nejvíc, protože mám příležitost zvědavě přemýšlet nad tím, co mi vlastně chybí. A jak to napravit, kde se uklidnit, kam vnést lásku, kde uklidit a kde si vážit toho, co mám. Není od věci si třeba v kuchyni často uvědomovat, že své blízké máte opravdu rádi. Na připraveném jídle to bude znát.

Nebo karty můžeme rozdávat! A to jen z představy, že bych takovou kartičku dostala dárkem od náhodného kolemjdoucího ve městě – no nebyl by svět rázem hezčí?

A tak tyto karty kromě klasických výkladů, beru do ruky také ve chvílích, kdy chci, aby svět kolem mě byl hezčí.

A není od věci umět vyhmátnout svou slabinu

A ještě něco jsem za týdny života s Myšlenkami srdce zjistila. Moje srdce rádo zapomíná. Bylo vychováno v kritice, a tak se kritice velmi rádo otvírá, protože to je pole, na kterém je jako doma. A ta pole neoraná, ta tvrdě vypracovaná tak, že se za ně můžete pochválit, ta, na kterých roste láska jen tak… na jejich přítomnost často srdce zapomíná.

A věřím, že to je problém mnoha srdcí. Takže jsem zjistila, že mnohé informace z těchto karet vím, chci vědět, žiji, pokud zrovna nežiji ten naučený koncept života. A že Myšlenky srdce jsou opravdu od srdce. Od toho pravého. Vašeho.

A byla jsem ráda, když některá karta vyhmátla moji současnou slabinu. Tu s netrpělivostí a jistotou neúspěchu. Chaos, zmatek – je třeba si dát čas a uklidnit se, zejména, když rozumem víte, že chaos se sám po čase uklidní a věci se z velké míry vyřeší samy. Nejhorší je nutkání něco dělat, řešit ve chvíli, kdy víte, že stejně ničemu nepomůžete… Takže kartičky, děkuji! Vím, že čas je nejlepší lékař tam, kde sami nezmůžete nic. Je důležité, aby vám někdy někdo zastavil ruku dřív, než jí napácháte, byť nevědomé, škody.

Louise L. Hay vytvořila tyto karty s myšlenkou na to, že nám pomohou rozpustit a prakticky vyřešit všechny omezení našich životů pěkně jedno po druhém. Pomoci nám se cítit víc v bezpečí, protože pocit bezpečí si do jisté míry můžeme zajistit my sami. Americká spisovatelka, duchovní učitelka ovlivnila svými knihami, zejména tou nejslavnější Miluj svůj živit, miliony lidí a její odkaz je šířen v podobě kalendářů, knih, televizních pořadů i karet stále a stále…

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing 2018, www.synergiepublishing.com

autorka recenze: Renata Petříčková

Dnes je Středa 21.08.2019
Dnes má svátek: Johana
Zítra má svátek: Bohuslav
východ slunce 05:05
západ slunce 19:06
  Aktuální kurzy měnvíce >>
  Naposledy okomentované články
  Facebook
Aktivních RSS kanálů: 280 (c)2009 CTUSI.INFO info@ctusi.info powered by TECTONIC web engine (Profi-weby.cz)

Vypněte prosím AdBlock alespoň při prohlížení webu CTUSI.INFO

Bez příjmů z reklam to neutáhneme.
Děkujeme! Zavřít