Nastavit jako domovskou stránku Přidat do oblíbených
  Počasívíce >>
Neděle 21. 7.

Dešťové přeháňky
27°C /17°C
Pondělí 22. 7.

Polojasno
27°C /15°C
  Nejčtenější články


  Spolupracujeme

Podpořte nás a přidejte si odkaz na Vaše stránky.

>> vybrat zdrojový kód odkazu

  Kontakt
E-mail: info(at)ctusi.info
 


Nový komplexní web o rozvodu manželství zajistí veškerou pomoc při rozvodu
Intenzita rozvodovosti v České republice dosahuje téměř 49 %. Ve školních třídách jsou děti, jejichž rodiče setrvají v prvním manželství spíše výjimkou. Rozvod se v několika posledních letech stal snadným a rychlým způsobem řešení rodinných problémů. Stále se však jedná o velmi emocionální a traumatizující záležitost pro všechny zúčastněné strany. S cílem usnadnit toto nepříjemné období přichází na český internet speciální portál, který se jako jediný komplexně zabývá tématem rozvodu manželství.
Při vstupu do manželství si téměř nikdo nepřipouští rizika možného rozvodu. Statistiky jsou však neúprosné. V loňském roce skončilo rozvodem téměř 27 tisíc manželství, ve kterých žilo 23 tisíc nezletilých dětí. „Skutečnost, že téměř polovina všech uzavřených manželství u nás končí rozvodem, nás přivedla k myšlence zprostředkovat těm, kteří o rozvodu uvažují, rozvádí se, či jsou již po rozvodu podporu v podobě komplexních informací a služeb. Na internetu žádný rozvodový portál nebyl a jednotlivé, roztříštěné informace o rozvodu jsou často zastaralé, protože vychází ještě ze zákona o rodině, který byl 1. 1. 2014 zrušen,“ říká advokát Jan Kubica, jeden z tvůrců webu www.manzelstvi-rozvod.cz a dodává: „Rozvod je zásadním životním rozhodnutím a je spojený s velkou mírou stresu, nejistoty a emocionálního vypětí. Chceme lidem toto období ulehčit a přinést jim více klidu do rozhodování v podobě kvalitních a aktuálních informací a právní a psychologické podpory.“

Webový portál www.manzelstvi-rozvod.cz odpovídá na právní, psychologické i majetkové otázky. Lidé, kteří se rozhodnou pro rozvod zde kromě psychologické podpory, rodinné terapie a rozvodového právníka najdou i odpovědi na otázky ohledně vypořádání společného jmění manželů, vyřešení péče o děti a výživné nebo vypořádání bydlení a majetku po rozvodu. Na webových stránkách jsou k dispozici e-knihy objasňující právní aspekty rozvodu a kompletní vzory žádostí a formulářů, což uvítají hlavně ti, co se rozhodli projít rozvodovým řízením bez právníka. Web nabízí také unikátní službu rozvod online, která zajistí profesionální rozvod za zlomek ceny.

Kromě odpovědí na otázky „Jak na rozvod?“, „Co rozvod obnáší?“ nebo „Kolik rozvod stojí?“, zde návštěvníci najdou také odpovědi na časté dotazy ostatních nebo mohou položit svou vlastní otázku odborníkovi z oblasti práva či psychologie. Tým autorů portálu www.manzelstvi-rozvod.cz tvoří odborníci z oblasti práva, psychologie, rodinné terapie, financí a realit. „Naším cílem je vybudovat živý a zajímavý web, který se bude neustále zlepšovat a bude lidem poskytovat komplexní pomoc se vším, co rozvod nebo i období po rozvodu přináší“ uzavírá Jan Kubica.

Dnes je Sobota 20.07.2019
Dnes má svátek: Ilja
Zítra má svátek: Vítězslav
východ slunce 04:20
západ slunce 19:58
  Aktuální kurzy měnvíce >>
  Naposledy okomentované články
  Facebook
Aktivních RSS kanálů: 280 (c)2009 CTUSI.INFO info@ctusi.info powered by TECTONIC web engine (Profi-weby.cz)

Vypněte prosím AdBlock alespoň při prohlížení webu CTUSI.INFO

Bez příjmů z reklam to neutáhneme.
Děkujeme! Zavřít