Nastavit jako domovskou stránku Přidat do oblíbených
  Počasívíce >>
Čtvrtek 18. 7.

Dešťové přeháňky
25°C /14°C
Pátek 19. 7.

Dešťové přeháňky
27°C /15°C
  Nejčtenější články


  Spolupracujeme

Podpořte nás a přidejte si odkaz na Vaše stránky.

>> vybrat zdrojový kód odkazu

  Kontakt
E-mail: info(at)ctusi.info
 


Pojištění domácnosti
Mít pojištěnou svou domácnost se opravdu vyplácí. Když svůj byt nebo dům máte pojištěný, budete sice každý měsíc přispívat na pojistném, ovšem v případě poškození domu nebo odcizení nějaké věci v bytě Vám pojišťovna zaplatí škody na Vašem majetku do určité výše.
Pojištění domácností je standardní pojistný produkt, který dnešní tuzemské pojišťovny svým klientům nabízejí. Vedle klasického pojištění pro domácnost existují i další varianty pojištění. Speciálně si totiž můžete ve svém bytě pojistit drahou elektroniku nebo umělecké předměty či rodinné cennosti. Pokud Vám standardní podmínky nevyhovují, můžete si bez problémů nastavit individuální limity či si sjednat dodatkové připojištění.
Pojištěná rizika
Každá tuzemská pojišťovna má samozřejmě jiné pojistné podmínky, proto je důležité číst pojistné podmínky každé pojišťovny velmi pečlivě. Při standardním pojištění bytu se klienti většinou pojišťují proti krádežím či poškozením věci v důsledku vytopení nebo požáru.
Před uzavřením pojištění bytu je potřeba v klidu zvážit, které hrozby můžete ve své lokalitě očekávat. Jestliže máte kupříkladu svůj byt v zóně, kde jsou velmi často povodně a záplavy, zcela určitě hledejte takovou tuzemskou pojišťovnu, která má ve svých pojistných podmínkách vyplacení pojistného v případě poničení věcí záplavou.
Pojištění domu se rovněž vyplácí, neboť kryje rizika zničení budovy. Zde platí rovněž to stejné co u o pojištění bytu. Vyberte si takové pojištění domu, které bude ušito na Vaší míru. Pokud Váš dům stojí v oblasti, kde jsou dlouhé a tuhé zimy, určitě si zvolte takové pojištění, které bude zahrnovat škody způsobené sněhem nebo lavinou. Jestliže Váš dům stojí v rušné a frekventované ulici, určitě si zvolte pojištění, které bude obsahovat škody zapříčiněné vloupáním.
Pojištění domácnosti Vám zaručuje klidnější a jistější bydlení.

www.srovnejto.cz – kompletní pojištění pro vaši domácnost

Dnes je Středa 17.07.2019
Dnes má svátek: Martina
Zítra má svátek: Drahomíra
východ slunce 04:17
západ slunce 20:01
  Aktuální kurzy měnvíce >>
  Naposledy okomentované články
  Facebook
Aktivních RSS kanálů: 280 (c)2009 CTUSI.INFO info@ctusi.info powered by TECTONIC web engine (Profi-weby.cz)

Vypněte prosím AdBlock alespoň při prohlížení webu CTUSI.INFO

Bez příjmů z reklam to neutáhneme.
Děkujeme! Zavřít