Nastavit jako domovskou stránku Přidat do oblíbených
  Počasívíce >>
Čtvrtek 18. 7.

Dešťové přeháňky
25°C /14°C
Pátek 19. 7.

Dešťové přeháňky
27°C /15°C
  Nejčtenější články


  Spolupracujeme

Podpořte nás a přidejte si odkaz na Vaše stránky.

>> vybrat zdrojový kód odkazu

  Kontakt
E-mail: info(at)ctusi.info
 


Přímou linkou z Prahy do New Yorku každý den
PRAHA (24. listopadu 2014) – Letecká společnost Delta Air Lines (NYSE: DAL) obnoví v letní sezóně 2015 přímou každodenní linku mezi Prahou a New Yorkem.

Od 2. června 2015 bude na této trase létat stroj Boeing 767-300 s kapacitou 225 míst, který Delta nasadí ve spolupráci s partnerskými aeroliniemi Air France KLM a Alitalia.

„Data Světové rady cestování a cestovního ruchu ukazují, že příspěvek cestovního ruchu k českému HDP poroste do roku 2024 tempem 2,9 % ročně,“ říká Perry Cantarutti, viceprezident společnosti Delta pro Evropu, Blízký východ a Afriku. „Společnost Delta si cení, že k tomuto růstu přispívá poskytováním přepravy mezi Spojenými státy a Českou republikou za obchodními i turistickými cíli.“

Letový řád sezónní přímé linky Praha - New York, JFK společnosti Delta bude následovný:

Číslo letu DL211
Odlet Praha 12:20 // Přílet New York-JFK 15:26

Číslo letu DL210
Odlet New York-JFK 20:00 // Přílet Praha 10:35 (následující den)

Na lince z Prahy budou ve třídě BusinessElite k dispozici sedadla s možností sklopení do zcela horizontální polohy a přímo sousedící s chodbičkou v uspořádání 1 x 2 x 1. Cestující v prémiové ekonomické třídě Economy Comfort budou mít prostor pro nohy větší až o 10 cm a náklon větší o 50 % než u sedadel ve standardní mezinárodní ekonomické třídě společnosti Delta. Další výhodou je prioritní nástup na palubu. Cestující na všech sedadlech mají k dispozici osobní zábavní zařízení. Do roku 2016 bude rovněž celá mezinárodní flotila společnosti Delta postupně vybavena palubním připojením Wi-Fi.

Dalším významným zlepšením je pro cestující nový Terminál 4 společnosti Delta na letišti New York - JFK, který je součástí projektu výstavby špičkového mezinárodního letiště v hodnotě 1,4 miliardy dolarů. Terminál 4 bude jedním z největších terminálů v Severní Americe. Cestujícím nabídne bohatě dimenzovaný prostor s širokou nabídkou obchodů a restaurací. Pro zákazníky v třídě BusinessElite je v rámci Delta Sky Clubu v Terminálu 4 připraven Sky Deck – venkovní terasa s výhledem na ranveje.

Letiště New York-JFK, které je jedním z hlavních letišť společnosti Delta, poskytuje cestujícím veškerý komfort a širokou nabídku obchodů a restaurací. Součástí Terminálu 4 je rovněž největší Sky Club společnosti Delta s venkovní terasou Sky Deck, která nabízí speciální výběr jídel a nápojů. Všichni cestující v třídě BusinessElite mají vstup do Delta Sky Clubu zdarma.

Zákazníci si mohou rezervovat letenky na přímý let mezi Prahou a New Yorkem na rezervační lince společnosti Delta na čísle +420-233-0909-33, na internetových stránkách delta.com nebo v cestovní kanceláři.

Dnes je Středa 17.07.2019
Dnes má svátek: Martina
Zítra má svátek: Drahomíra
východ slunce 04:17
západ slunce 20:01
  Aktuální kurzy měnvíce >>
  Naposledy okomentované články
  Facebook
Aktivních RSS kanálů: 280 (c)2009 CTUSI.INFO info@ctusi.info powered by TECTONIC web engine (Profi-weby.cz)

Vypněte prosím AdBlock alespoň při prohlížení webu CTUSI.INFO

Bez příjmů z reklam to neutáhneme.
Děkujeme! Zavřít