Nastavit jako domovskou stránku Přidat do oblíbených
  Počasívíce >>
Čtvrtek 18. 7.

Dešťové přeháňky
25°C /14°C
Pátek 19. 7.

Dešťové přeháňky
27°C /15°C
  Nejčtenější články


  Spolupracujeme

Podpořte nás a přidejte si odkaz na Vaše stránky.

>> vybrat zdrojový kód odkazu

  Kontakt
E-mail: info(at)ctusi.info
 


Rituály vsází na černou!
Kapela Rituály riskuje vydání své debutové desky a pouští se do nebezpečné hry. Všechno nebo nic. Skupina k natočení a vydání plánovaného alba potřebuje dostatek finančních prostředků, které vybírá prostřednictvím crowdfundigového portálu Hithit. Vybraná částka bude na desku použita, ale nejprve projde zkouškou ohněm. Rituály ji vsadí na černou v ruletě. Sledujte, jak to dopadne!

Svůj debut připravují Rituály ve spolupráci s producentem Yardou Helešicem, bývalým kytaristou původních Support Lesbiens. Vydání ovšem závisí na dostatečném množství financí, k němuž chtějí docílit zvláštním způsobem. Peníze z Hithitu oficiálně vsadí za přítomnosti fanoušků, kteří jim přispějí, na černou barvu v ruletě. Od celého konceptu se také odvíjí samotný název alba „Vsaď na černou“, které by mělo vyjít v první polovině příštího roku.

„Kluci se rozhodli udělat něco, co ještě nikdy nikdo neudělal. Vsaděj všechny prachy, který vyberou na černou v ruletě a já jdu do toho samozřejmě s nima. Věřím, že to vyjde, vyhrajem a ta deska se natočí. Pojďte do toho s náma. Vsaď na černou,“ komentuje projekt producent Yarda Helešic.

„Pokud bychom vyhráli a zdvojnásobili tak finance, měli bychom ihned dostatek prostředků na natáčení a následné vydání desky. Prohra by pro nás byla znamením, že ještě nenastal ten správný čas. Zní vám to šíleně? Věříme, že právě proto do toho půjdete s námi. My jsme Rituály!“ vzkazuje rocková parta.

Stát se součástí hry a přispět je možné na odkazu zde, kde fans získají kompletní informace včetně aktuálních kapelních novinek, co se kolem celé akce děje.


Rituály 
Kapela vznikla v roce 2014 po rozpadu indie-rockových A Banquet. Tvorba Rituálů je v češtině, v níž se cítí mnohem upřímněji a přirozeněji. Hudebně staví na odkazech rocku a popu 90. let a současné ostrovní scéně.

#vsadnacernou
#svetnepatrilnikomukdonebylhrac
#zivotjejennahoda
#kdochcemocnemanic
#nezacinejsismuzikantem
#zahrajsisnami

Více na:
https://www.facebook.com/ritualyritualy
https://www.hithit.com/cs/project/1724/ritualy-natacime-prvni-desku-a-vsazime-na-cernou
https://www.youtube.com/watch?t=1&v=mDjPfrQe3Zc

Dnes je Středa 17.07.2019
Dnes má svátek: Martina
Zítra má svátek: Drahomíra
východ slunce 04:17
západ slunce 20:01
  Aktuální kurzy měnvíce >>
  Naposledy okomentované články
  Facebook
Aktivních RSS kanálů: 280 (c)2009 CTUSI.INFO info@ctusi.info powered by TECTONIC web engine (Profi-weby.cz)

Vypněte prosím AdBlock alespoň při prohlížení webu CTUSI.INFO

Bez příjmů z reklam to neutáhneme.
Děkujeme! Zavřít