Nastavit jako domovskou stránku Přidat do oblíbených
  Počasívíce >>
Pátek 19. 7.

Dešťové přeháňky
26°C /15°C
Sobota 20. 7.

Polojasno
28°C /15°C
  Nejčtenější články


  Spolupracujeme

Podpořte nás a přidejte si odkaz na Vaše stránky.

>> vybrat zdrojový kód odkazu

  Kontakt
E-mail: info(at)ctusi.info
 


Snaha o ukončení tunelování okresních vodáren v ČR.
16 leté dění kolem vodárny Zlín (nejen kolem ní), na kterém se zástupci Statutárního města Zlín zásadní mírou podílí, má fatální dopady na občany, města, obce i samotný Vak Zlín. Děje se to, s plným vědomím a v součinnosti vedení města a naháněčů koncernů, což potvrdil pravomocně i soud a vedení města ví, že jedná v rozporu se zákonem a zájmy lidí a má k tomu i vlastní analýzy. Od samého počátku upozorňuji na to, co s děje, k čemu negativnímu pro lidi a vodárnu to povede a vodárnu bráním přes soud a informování lidí a občanů v rámci projektu Pravda o vodě. Dělám kroky, aby neskutečný tunel byl ukončen. Díky tomu je na mne vyvíjen léta neskutečný nátlak, včetně trestné činnosti na úrovni gangsterských praktik a nedávno na mne byl spáchán další trestný čin. Jak mnozí víte, byla spuštěna špinící kampaň nesoucí charakter další trestné činnosti. Chci proto, aby všem zastupitelům a lidem byla známa má reakce.

Podal jsem trestní oznámení na pachatele trestné činnosti pomluvy §181 Trz v souvislosti s anonymním webem špinící mé jméno, projekt PRAVDA O VODĚ a lidi, kteří brání vodárnu proti tunelování s cílem opět zmanipulovat zastupitele, aby nebránili vodu a lidi a dál pokračovalo tunelování Vaku Zlín, nebyly uhrazeny škody a nedošlo k vrácení stamiliónového neoprávněného obohacení.

Podrobnosti zde: http://pravdaovode.cz/novinky/hon-na-autory-pomlouvacneho-webu/

Autoři anonymního webu v zahraničí se pokouší nyní zmizet z internetového světa nebo rychle hledají bílého koně. Hanopisný WEB byl zablokován, protože e-mailová adresa držitele domény (o registraci) nebyla ověřena.

ŠIŘITEL POMLUV BUDE MUSET DÁT DO SYSTÉMU SVŮJ KONTAKT NEBO NAJÍT KONÍKA, KTERÝ TO ZA NĚJ UDĚLÁ A TEN UŽ BUDE POLICIÍ DOHLEDATELNÝ.

Zasílám žádost o poskytnutí informací na základě zákona o svobodném přístupu k informacím.

Na základě zákon o svobodném přístupu k informacím, prosím každého, komu byl zaslán odkaz na anonymní pomlouvačský web www.pravdaonovotnem.com , aby mi zaslal na e-mail RN@CCCFM.CZ - scan nebo kopii e-mailu, kterou vám byl odkaz na tento web zaslán. Jde mi o to zmapovat polici rozsah trestné činnosti. Zastupitelé města Zlín navíc vyzývám a prosím: začněte jednat v zájmu občanů a udělali na radnici pořádek s těmi, kteří léta pro lidi nepracují a udržují v chodu systém, kterým tečou stamilióny do ciziny. Co se dělo a děje kolem ovládnutí vody koncernem na místo okresní vodárny, jak k tomu došlo a kdo je za to odpovědný jsem lidem i politikům zdokumentoval a zpřístupnil na stránkách PRAVDA O VODĚ VE ZLÍNĚ: http://pravdaovode.cz/zlin/

Zasílám žádost o pomoc s ukončením tunelování vaku Zlín a vlastně i dalších okresních vodáren v ČR.

Díky tomu co se děje se tímto ještě jednou obracím na Vás, pane Gazdíku a na STAN, protože jste říkal v podstatě totéž co já v pořadu NEDEJ SE PLUS – MEGAPODOVD S VODOU.

Již 2x jsem se na vás obrátil o pomoc, ale zatím jste nijak nereagoval. Jak vidíte, rozhodně ji při obraně vodáren v ČR potřebuji a to nejen já. Hadi v oblecích a na radnicích jsou schopni útočit na každého a jakkoliv. Zapálené auto, fyzický útok, haterské praktiky, či křivá obvinění jdou realizovat či vykonstruovat proti každému. Pan Čunek o tom něco ví, stejně jako to, že tunelizace vodáren provázela rozsáhlá korupce – sám na to veřejně upozornil v ČT.

Podobné útoky může zažít každý, kdo se postaví pokoutné instalaci cizinců k našim studnám. Hrozí to každému, pokud voda nebude bez vlivu koncernů a jejich naháněčů, tzn. zpět v rukou státu. Rozhodně nepatří do rukou koncernů, ať už ze západu nebo z východu.

Dejte mi prosím vědět, zda je politická strana STAN ochotna mi pomoci rozvíjet projekt PRAVDA O VODĚ, jehož cílem je vrátit vodu do rukou samospráv a ukončit tunelování českých vodáren. Chci nyní podat další dvě žaloby, které definitivně ukončí tunelování Vaku Zlín, což bude zase stát peníze, takže i zde mi a občanům můžete pomoci. Ve Zlíně totiž vzniká precedens pro celou ČR. Vodu se vrátí do rukou měst a obcí a koncern bude odsunout z pozice kde je protiprávně odinstalován.

Důkazy, proč je toto třeba dosáhnout, máte. Stačí se podávat na chod okolních vodáren ve Zlínském kraji a navíc máte výhodu, že pan hejtman Čunek, vodárnu ubránil a ví proč. Kdysi napsal toto:

* „Před cca 10 lety jsem vyprovodil ze své kanceláře coby tehdejší starosta města Vsetín několik zájemců i z jejich "zajímavými" nabídkami na odkup akcií Vak Vsetín a.s. Jako zástupce největšího akcionáře jsem po-té prosadil změnu stanov tak, aby prodej akcií municipalit mohl být realizován až po povinné nabídce ostatním akcionářům-municipalitám. Dnes vidím, že jsem vývoj odhadl dobře...“

Jiří Čunek, cunekj@senat.cz

Pokud potřebujete vědět více o tom, co se děje s vodou, pokud je v rukou koncernů , pak se podávejte se zde: http://pravdaovode.cz/novinky/voda-vydelava-cizincum/


Dnes je Čtvrtek 18.07.2019
Dnes má svátek: Drahomíra
Zítra má svátek: Čeněk
východ slunce 04:18
západ slunce 20:00
  Aktuální kurzy měnvíce >>
  Naposledy okomentované články
  Facebook
Aktivních RSS kanálů: 280 (c)2009 CTUSI.INFO info@ctusi.info powered by TECTONIC web engine (Profi-weby.cz)

Vypněte prosím AdBlock alespoň při prohlížení webu CTUSI.INFO

Bez příjmů z reklam to neutáhneme.
Děkujeme! Zavřít