Nastavit jako domovskou stránku Přidat do oblíbených
  Počasívíce >>
Čtvrtek 18. 7.

Dešťové přeháňky
25°C /14°C
Pátek 19. 7.

Dešťové přeháňky
27°C /15°C
  Nejčtenější články


  Spolupracujeme

Podpořte nás a přidejte si odkaz na Vaše stránky.

>> vybrat zdrojový kód odkazu

  Kontakt
E-mail: info(at)ctusi.info
 


SPOLEČNOST DPD opět ZVYŠUJE KOMFORT DORUČOVÁNÍ. ZÁKAZNÍCI SI MOHOU VYBRAT ČAS DORUČENÍ ZÁSILKY.
Přepravní společnost DPD CZ nově nabízí zákazníkům volbu, kdy si přejí doručit svou zásilku. Nová funkce ve webové aplikaci DPD Kurýr umožňuje vybrat si ve větších městech dodání zásilky v dopoledních, odpoledních nebo večerních hodinách. Jedná se o novinku na českém trhu, kterou DPD zavádí jako první ze zásilkových firem. Koncovým zákazníkům přináší nezávislost a vyšší komfort při doručování. Blíže aplikaci představuje nový reklamní spot s režisérem a hercem Jakubem Kohákem v hlavní roli.

Webová aplikace DPD usnadňuje obousměrnou komunikaci mezi příjemcem zásilky a kurýrem společnosti DPD. Příjemce standardně obdrží od DPD textovou zprávu nebo e-mail s informacemi o zásilce a odkazem do nové aplikace včetně osobního kódu. Přímo z SMS či e-mailu lze pak do aplikace vstoupit. Aplikace je optimalizovaná pro mobilní zařízení, takže její ovládání je pohodlné také z mobilů nebo tabletů.

„Ve webové aplikaci příjemce nalezne detailní přehled o zásilce zahrnující časový interval doručení zásilky, kontakt na kurýra, který mu veze zásilku, výši dobírky nebo možnosti platby,“ vysvětluje Ondřej Vaňha, obchodní a marketingový ředitel společnosti DPD. Přes aplikaci si pak zákazníci mohou přizpůsobit doručení svým potřebám. Upravit termín a adresu doručení nebo si změnit doručení kurýrem na osobní odběr v DPD ParcelShopu. „Absolutní novinkou v aplikaci je funkce, díky které si můžou příjemci z větších měst zadat požadavek na dobu doručení v dopoledních, odpoledních nebo večerních hodinách,“ říká Ondřej Vaňha a dodává: „Jsme přesvědčeni, že zákazníci od přepravních firem očekávají flexibilitu a ochotu vyjít vstříc potřebám moderního zaměstnaného člověka, a proto přicházíme s další službou, která zajistí lepší komfort při doručení zásilky.“

Nová aplikace a její praktické funkce jsou představeny v nové reklamní kampani DPD. Ta je postavena na online spotu, ve kterém Jakub Kohák názorně ukazuje, že řízení zásilky s aplikací DPD Kurýr je hračka. Krátké reklamní video je ke zhlédnutí na serverech iDNES.cz, YouTube.com a v reklamní síti Google. Ve formě bannerů se objeví na webu Heureka.cz, v reklamní síti Google a Sklik a serverech podporující RTB. Kampaň bude taky komunikována na sociálních sítích. Nový spot a výhody aplikace DPD Kurýr jsou k dispozici na dorucujemeradost.dpd.cz/o-aplikaci-dpd-kuryr.

Dnes je Středa 17.07.2019
Dnes má svátek: Martina
Zítra má svátek: Drahomíra
východ slunce 04:17
západ slunce 20:01
  Aktuální kurzy měnvíce >>
  Naposledy okomentované články
  Facebook
Aktivních RSS kanálů: 280 (c)2009 CTUSI.INFO info@ctusi.info powered by TECTONIC web engine (Profi-weby.cz)

Vypněte prosím AdBlock alespoň při prohlížení webu CTUSI.INFO

Bez příjmů z reklam to neutáhneme.
Děkujeme! Zavřít