Nastavit jako domovskou stránku Přidat do oblíbených
  Počasívíce >>
Sobota 20. 7.

Polojasno
29°C /14°C
Neděle 21. 7.

Dešťové přeháňky
27°C /15°C
  Nejčtenější články


  Spolupracujeme

Podpořte nás a přidejte si odkaz na Vaše stránky.

>> vybrat zdrojový kód odkazu

  Kontakt
E-mail: info(at)ctusi.info
 


SPOLEČNOST DPD PODPOŘILA PREMIÉROVÝ BĚŽECKÝ ZÁVOD PRAHOU
Společnost DPD CZ partnersky podpořila unikátní běžecký závod ČEZ City Trail Run, který se konal v neděli 19. října. Závod kombinující běh městem a přírodou zavedl běžce do míst, kde byli i rodilí Pražané překvapeni, jaké zajímavosti Praha nabízí. Společnost DPD zajišťovala přepravu během celého závodu.

Největším lákadlem závodu byla samotná trasa dlouhá 16 km, která startovala v Petřínských sadech u Hellichovy ulice a přes Pražský hrad, Jelení příkop, Letnou, Stromovku, Botanickou zahradu Praha a Bohnické údolí dovedla závodníky do cíle v parku Psychiatrické nemocnice Bohnice. Originální na trase závodu byl start a cíl na různých místech. Závodník tak proběhl velkou část města, nikam se nemusel vracet, neběžel ve stejných lokalitách.

O osobní věci závodníků během akce se postaral partner závodu, přepravní společnost DPD, který zajistil jejich přesun ve sportovních vacích ze startu do cílového bodu, kde na závod navázala běžecká afterparty. Společnost DPD také závodníkům v rámci spolupráce umožnila doručení startovního balíčku předem. Tuto možnost využilo přibližně 10 % registrovaných běžců. „Závodu se zúčastnilo téměř 1 000 závodníků a naše společnost převážela jejich osobní věci v celkem 4 dodávkách. Další 3 dodávky se staraly o převoz materiálu a obsluhu občerstvovacích stanic,“ shrnuje výsledky spolupráce Daniel Mareš, jednatel společnosti DPD CZ.

Dnes je Pátek 19.07.2019
Dnes má svátek: Čeněk
Zítra má svátek: Ilja
východ slunce 04:19
západ slunce 19:59
  Aktuální kurzy měnvíce >>
  Naposledy okomentované články
  Facebook
Aktivních RSS kanálů: 280 (c)2009 CTUSI.INFO info@ctusi.info powered by TECTONIC web engine (Profi-weby.cz)

Vypněte prosím AdBlock alespoň při prohlížení webu CTUSI.INFO

Bez příjmů z reklam to neutáhneme.
Děkujeme! Zavřít