Nastavit jako domovskou stránku Přidat do oblíbených
  Počasívíce >>
Pátek 19. 7.

Dešťové přeháňky
26°C /15°C
Sobota 20. 7.

Polojasno
28°C /15°C
  Nejčtenější články


  Spolupracujeme

Podpořte nás a přidejte si odkaz na Vaše stránky.

>> vybrat zdrojový kód odkazu

  Kontakt
E-mail: info(at)ctusi.info
 


Společnost DPD získala ocenění Czech Business Superbrands 2015
Komise expertů programu Czech Superbrands udělila přepravní společnosti DPD CZ ocenění Business Superbrands Award. Společnost DPD CZ se tak zařadila mezi elitu nejvýznamnějších značek tuzemského regionu, které mohou sloužit jako příklad úspěšného rozvíjení a dynamického vylepšování brand image.

Cena Business Superbrands Award, která v daném regionu oceňuje značky na základě obchodních výsledků a názoru odborné poroty, je pro firmu důkazem pozitivní zpětné vazby a silného povědomí o její značce. Značky jsou pro udělení tohoto ocenění nominovány na základě odborných kritérií, firmy tedy nemohou o nominaci žádat. O udělení Business Superbrands Award rozhoduje v návaznosti na nominaci podloženou obchodními výsledky expertní skupina Business Brand Council, která je tvořená odborníky s dlouholetými zkušenostmi v oblasti brand marketingu, zástupci profesních organizací, špičkovými kreativci a význačnými experty na oceňování značek. „Ocenění Business Superbrands Award si velice vážíme a zároveň je pro nás závazkem do budoucna, abychom v rozvoji a zlepšování našich služeb pokračovali dál,“ říká Daniel Mareš, jednatel společnosti DPD CZ a dodává: „Doufám, že pro naše zákazníky bude toto prestižní ocenění jakýmsi ukazatelem kvality, jenž jim pomůže při výběru přepravní společnosti.“

Mezinárodní program Superbrands, který funguje v České republice třetím rokem, byl založen ve Velké Británii již před 20 lety. Jeho cílem je poskytnout zákazníkům přehled o významných značkách na konkrétním trhu a tím vyzdvihnout ty mimořádně silné, které mohou být příkladem v rozvoji pro ostatní. Program Superbrands se stal populárním po celém světě a dnes je cena Superbrands Award uznávána jako speciální ocenění v 88 zemích. Komise Brand Council určující která z nominovaných značek bude oceněna, má klíčovou roli a odpovědnost. Organizátoři soutěže proto vybírají pro tuto komisi jen vysoce uznávané odborníky, a to na základě přísného výběrového procesu. Oceněné značky, mezi něž teď patří i společnost DPD CZ, získají právo používat prestižní ocenění - zlatou plaketu Superbrands.

Více informací o Superbrands: www.czechsuperbrands.com, případně na facebookové stránce https://www.facebook.com/czechsuperbrands.

Dnes je Čtvrtek 18.07.2019
Dnes má svátek: Drahomíra
Zítra má svátek: Čeněk
východ slunce 04:18
západ slunce 20:00
  Aktuální kurzy měnvíce >>
  Naposledy okomentované články
  Facebook
Aktivních RSS kanálů: 280 (c)2009 CTUSI.INFO info@ctusi.info powered by TECTONIC web engine (Profi-weby.cz)

Vypněte prosím AdBlock alespoň při prohlížení webu CTUSI.INFO

Bez příjmů z reklam to neutáhneme.
Děkujeme! Zavřít