Nastavit jako domovskou stránku Přidat do oblíbených
  Počasívíce >>
Pátek 19. 7.

Dešťové přeháňky
26°C /15°C
Sobota 20. 7.

Polojasno
28°C /15°C
  Nejčtenější články


  Spolupracujeme

Podpořte nás a přidejte si odkaz na Vaše stránky.

>> vybrat zdrojový kód odkazu

  Kontakt
E-mail: info(at)ctusi.info
 


Srovnání cen elektřiny
Ceny elektřiny jdou neustále nahoru, takže se určitě vyplatí, když si zjistíte aktuální ceny u jiných dodavatelů. Platit za elektřinu tak můžete mnohem méně. Snížit měsíční náklady na elektřinu můžete samozřejmě tím, že budete mít úspornější elektrospotřebiče nebo si koupíte úsporné žárovky či budete s elektřinou výrazně šetřit. Ušetřit za elektřinu však tak můžete tím, že jednoduše změníte svého dodavatele elektřiny. Na dnešních tuzemských internetových stránkách se dá jednoduše a velmi rychle zjistit, která distribuční společnost je momentálně nejlevnější. Porovnejte si, kolik za kalendářní rok zaplatíte u všech tuzemských dodavatelů elektřiny. Cena elektrické energie bude u každé společnosti určitě jiná.
Srovnání cen elektřiny Vám určitě nezabere hodně volného času. Za několik málo minut zjistíte, jestli se vyplatí přejít k jinému dodavateli či nikoliv.
Dávejte si dobrý pozor na vtíravé podomní prodejce
V posledních měsících se doslova roztrhl pytel s podomními prodejci, kteří obcházejí domácnosti, aby vám vnutili velmi výhodnou smlouvu. Nenechte se však napálit.
Podomní prodejci elektřiny mají totiž z každé podepsané smlouvy velmi slušné peníze, takže vám mohou podat zkreslené informace. Nabídky podomních prodejců elektřiny rozhodně odmítejte, neboť většinou nejsou vůbec výhodné. Pokud skutečně chcete ušetřit, najděte si na internetu porovnání cen elektřiny a sami se přesvědčte, který tuzemská společnost je pro vás nejlevnější. V přehledné online kalkulačce budete mít všechny dostupné informace k dispozici. Sami se pak můžete rozhodnout, ke kterému dodavateli elektřiny přejdete. Přes internet si také můžete domluvit přechod k novému dodavateli elektřiny, aniž byste museli složitě obcházet úřady. Porovnání cen elektřiny nebylo nikdy jednodušší a rychlejší.

www.srovnejto.cz – vyzrajte na ceny elektřiny

Dnes je Čtvrtek 18.07.2019
Dnes má svátek: Drahomíra
Zítra má svátek: Čeněk
východ slunce 04:18
západ slunce 20:00
  Aktuální kurzy měnvíce >>
  Naposledy okomentované články
  Facebook
Aktivních RSS kanálů: 280 (c)2009 CTUSI.INFO info@ctusi.info powered by TECTONIC web engine (Profi-weby.cz)

Vypněte prosím AdBlock alespoň při prohlížení webu CTUSI.INFO

Bez příjmů z reklam to neutáhneme.
Děkujeme! Zavřít