Nastavit jako domovskou stránku Přidat do oblíbených
  Počasívíce >>
Sobota 20. 7.

Polojasno
29°C /14°C
Neděle 21. 7.

Dešťové přeháňky
27°C /15°C
  Nejčtenější články


  Spolupracujeme

Podpořte nás a přidejte si odkaz na Vaše stránky.

>> vybrat zdrojový kód odkazu

  Kontakt
E-mail: info(at)ctusi.info
 


Srovnání cen plynu dokáže minimalizovat vaše výdaje
Srovnání cen plynu je jednou z možností, jak si ujasnit, že lze minimalizovat provozní výdaje své domácnosti týkající této komodity. Nač platit více, než je nutné a zvláště v době, kdy je rodinný rozpočet zatěžován ze všech stran.
Cena plynu na našem trhu není stejná. Dodávky plynu totiž realizují jak velké společnosti, například RWE, E.ON, ČEZ, tak i řada alternativních dodavatelů a každý z nich má vlastní tarify. Tím, že je na trhu několik dodavatelů, kteří jej prodávají různě draho se ceny plynu různí. Můžete být překvapeni tím, jak velké rozdíly to mohou být, jak se může cena plynu ve vaší domácnosti snížit a kolik peněz výběrem jiného dodavatele můžete ušetřit. Zvláště v případě, že na plynu nejen vaříte, ale také jím ohříváte vodu a topíte. Cena plynu je tak faktorem, který dokáže udělat díru do rodinného rozpočtu.
Jak se však orientovat v nabídce jednotlivých dodavatelů plynu tak, aby byla cena plynu pro vás nejoptimálnější? Nejdůležitější je porovnat cenu plynu. Není zapotřebí zjišťovat nabídku jednotlivých společností zvlášť, pracně je kontaktovat, absolvovat zdlouhavé vyřízení vaší žádosti a potom trávit čas vyhodnocováním nejvhodnější nabídky, mající vliv na ceny plynu pro vaši domácnost. Zkrátka porovnat cenu plynu všech společností, které by pro vás přicházely v úvahu, by byla pracná a časově velice náročná záležitost. Existuje jiná, jednoduchá možnost, jak si porovnat cenu plynu rychle, z pohodlí svého domova či kanceláře a jak obdržet takovou odpověď, na jejímž základě bude vaše rozhodování více než snadné. Využijte možnost unikátního srovnávače ceny plynu a srovnejte si cenu plynu online. Během krátké chvíle získáte přehled, kolik peněz u kterého dodavatele plynu zaplatíte a navíc bude také odpovědí na vaši otázku, který dodavatel bude právě pro vás tím nejlevnějším. Nemusíte se obávat ani zdlouhavého a složitého následného papírování a běhání po úřadech. Udělejte první krok, srovnejte si cenu plynu online a vyberte si svého dodavatele, jehož podmínky budou pro vás vyhovující. Ke srovnání cen plynu mějte po ruce vyúčtování spotřeby plynu a smlouvu se stávajícím dodavatelem. Nástroj ke srovnání cen plynu po vás bude vyžadovat informace týkající se lokality odběrového místa (cena plynu je totiž ovlivňována i krajem odběru), roční spotřebu plynu, stávajícího dodavatele a na základě těchto vašich údajů pak nástroj zkalkuluje ceny plynu na trhu. Pokud si nejste jistí informací o současné spotřebě, můžete vybrat možnost přibližné velikosti vašeho bytu a druhu spotřeby plynu. Zda se týká jen vaření, nebo také ohřevu vody či zahrnuje i topení.
Ve většině případů postačuje pak jen vypovědět smlouvu uzavřenou s vaším stávajícím dodavatelem a uzavřít jednoduše smlouvu s dodavatelem novým. Většina dodavatelů plynu má své obchodníky, kteří se o všechny další náležitosti spojené s přechodem k novému dodavateli plynu postarají za vás a vyřídí vše potřebné.
Srovnejte si cenu plynu online. Dle vámi vložených údajů se rychle dozvíte, jakou cenu byste za stejné služby získali jinde a jakých úspor tak můžete změnou svého dosavadního poskytovatele dosáhnout.

www.srovnejto.cz – nejlevnější plyn pro vaši domácnost

Dnes je Pátek 19.07.2019
Dnes má svátek: Čeněk
Zítra má svátek: Ilja
východ slunce 04:19
západ slunce 19:59
  Aktuální kurzy měnvíce >>
  Naposledy okomentované články
  Facebook
Aktivních RSS kanálů: 280 (c)2009 CTUSI.INFO info@ctusi.info powered by TECTONIC web engine (Profi-weby.cz)

Vypněte prosím AdBlock alespoň při prohlížení webu CTUSI.INFO

Bez příjmů z reklam to neutáhneme.
Děkujeme! Zavřít