Nastavit jako domovskou stránku Přidat do oblíbených
  Počasívíce >>
Sobota 20. 7.

Polojasno
29°C /14°C
Neděle 21. 7.

Dešťové přeháňky
27°C /15°C
  Nejčtenější články


  Spolupracujeme

Podpořte nás a přidejte si odkaz na Vaše stránky.

>> vybrat zdrojový kód odkazu

  Kontakt
E-mail: info(at)ctusi.info
 


Trampolíny na zahradu
Trampolíny jsou neustále značně vyhledávaným zbožím pro malé i velké zákazníky. Pakliže máte v oblibě aktivní pohyb a skákání, pak skákání na trampolíně může být v repertoáru vašich pohybových aktivit.
V současnosti jsou v kurzu trampolíny s ochrannou sítí, které jsou především vhodné pro malé kluky a holky.

Skákání na trampolíně prospívá zdraví
Skákání na trampolíně je pohybovou aktivitou, která určitě vašemu zdraví neublíží. Tato pohybová činnost zejména posiluje naše svaly a má příznivý dopad na pružnost naší pokožky, takže zamezuje vzniku vrásek a celulitidy.
Skákání na trampolíně je dobré pro malé i velké. Pokud této pohybové aktivitě propadnete, zjistíte, že jde o příjemný pohyb. Skákání na trampolíně určitě není tolik namáhavý pohyb jako skákání přes švihadlo či běh po asfaltové nebo dlážděné cestě. Pokud budete trampolínu pořizovat, tak nejbezpečnější typ trampolíny je trampolína s ochrannou sítí.

Bezpečnost především
Při výběru trampolíny s ochrannou sítí buďte obezřetní, abyste koupili opravdu bezpečnou trampolínu. Dobrou trampolínu poznáte od těch méně kvalitních podle některých důležitých znaků. Velmi důležitým znakem každé kvalitní trampolíny je zejména materiál trampolíny. Všímejte si, z jakého materiálu je vyrobena především konstrukce trampolíny. Celková hmotnost zahradní trampolíny mnohé napoví o jeho kvalitě. Velkou pozornost věnujte také ochranným prvkům a pružinám, zejména pružiny jsou důležité. Délka pružiny vymezuje odrazový výkon trampolíny, čím jsou pružiny delší, budou vaše odrazy vyšší, takže si užijete více zábavy. Vedle délky pružiny si také všímejte chráničů, které chrání pružinové části trampolíny. Samozřejmostí je kvalitně udělaná ochranná síť, které zabraňuje možným pádům mimo trampolínu. Při výběru trampolíny s ochrannou sítí také vyžadujte u všech prodejců bezpečnostní certifikáty, které jsou nutností, neboť garantují, že výrobek prošel dostatečnou technickou kontrolou.
Bezpečné trampolíny vám přináší obchod Hawaj.cz

Nejžádanější trampolína
Mezi jednu z nejžádanějších trampolín na našem trhu je trampolína 305. Na trampolíně 305 si užijete hodně zábavy. Tato trampolína má pozinkované ocelové trubky o průměru 38 milimetrů, tloušťka stěny činí 1,5 milimetrů. Váha této trampolíny je 45 kilogramů, nosnost je pak do 150 kilogramů. Z hlediska bezpečnosti nelze tomuto výrobku nic vytknout, celý set je vybaven kvalitní bezpečnostní síti ze syntetického materiálu. Z technických informací ještě zmiňme rozměry výrobků: výška ochranné sítě činí 180 centimetrů, průměr trampolíny uvádějí výrobci 305 centimetrů. Trampolína má celkem 64 pružin. Pružiny jsou opatřeny ochrannou vrstvou. Pokud si trampolínu 305 koupíte, dostanete ještě navíc žebřík.

Jelikož je po vánocích, tak internetu naleznete mnohé trampolíny v akci. Nenechte si proto ujít velký výběr trampolín za dobré ceny.

Dnes je Pátek 19.07.2019
Dnes má svátek: Čeněk
Zítra má svátek: Ilja
východ slunce 04:19
západ slunce 19:59
  Aktuální kurzy měnvíce >>
  Naposledy okomentované články
  Facebook
Aktivních RSS kanálů: 280 (c)2009 CTUSI.INFO info@ctusi.info powered by TECTONIC web engine (Profi-weby.cz)

Vypněte prosím AdBlock alespoň při prohlížení webu CTUSI.INFO

Bez příjmů z reklam to neutáhneme.
Děkujeme! Zavřít