Nastavit jako domovskou stránku Přidat do oblíbených
  Počasívíce >>
Čtvrtek 18. 7.

Dešťové přeháňky
25°C /14°C
Pátek 19. 7.

Dešťové přeháňky
27°C /15°C
  Nejčtenější články


  Spolupracujeme

Podpořte nás a přidejte si odkaz na Vaše stránky.

>> vybrat zdrojový kód odkazu

  Kontakt
E-mail: info(at)ctusi.info
 


Vyjádření na Opcebinarni.cz, aneb hanbu českého internetu a podvod par excellence
Příživnictví se kdysi trestalo, dnes na tom mají někteří lidé založeno solidní živobytí.
Ano, hovořím o současné aktuální hanbě českého internetu – OPCEBINARNI.CZ
 
Tento článek je určen pro ty, kteří o jejich pochybném charakteru prozatím neměli možnost zjistit relevantní informace a pro Všechny, kteří mají zájem společnými silami zarazit jejich činnost.
 
 
Nikdy bych si ani ve snu nepomyslel, jak pochybné, lživé, fabulující stránky, které se vydávají za relevantní informační server, mohou být i v dnešních časech volně dostupné na internetu. Právě Opcebinarni.cz jsou živým příkladem toho, že i takováto stránka může profitovat, ovšem udělali jednu obrovskou chybu – zkusili vydělat na MÉ OSOBĚ!
 
Je to logické
Pokud nechám spustit kampaň, abych ještě neznalé lidi seznámil s mým projektem, tak se mnoho z nich podívá na internet, aby zjistilo co nejvíce informací. Tady už ovšem číhá past – sice většina už tuto frašku prokoukla, ale stále se najdou lidé, kteří věří čemukoliv, co je černé na bílém a volně k dostání. Takovíto se nechají přesvědčit téměř o všem. Tento web dokonce tvrdí, že má osoba neexistuje a že multimilionový projekt, který léta provozuji je PODVOD.
!!!WOW!!!
 
Velice silná slova od někoho, kdo profituje na mé kampani a díky ní nakonec ty důvěřivé o své „pravdě“ přesvědčí, aby do mého projektu nevstupovali, protože je prý na 100% bezostyšně oloupím. Kromě lidí, kteří se díky ukvapenosti nepřidrželi podmínek systému, prohlašuji, že nemám žádné nespokojené zákazníky, kteří by mohli alespoň vzdáleně potvrdit to, co o mém projektu zveřejnili tito „lidé“.
 
Tím to ale nekončí
Pokud si všimnete a pozorně se na stránky zadíváte, tak zjistíte, že v případě tohoto webu se nejedná o altruistické pohnutky, kterak pomoci neodborné většině od napálení se. Ta pravá podstata jejich snahy tkví v čisté a čiré propagaci jejich affilate systému brokera, jehož vedení je dnes již v odbornějších kruzích až notoricky známo tím, že těsně před samotným navršením času expirace dané opce manipuluje s výslednou cenou daného aktiva. Jak si tohle mohou dovolit? Jelikož jsou zaštítěni dříve pochybnou a „pseudoregulační“ organizací CySEC, která je známa svou benevolencí ke směrnicím. Tohle jim umožňuje nerespektování základních regulačních pravidel. Na základě porušování těchto pravidel byla na tuto společnost podána již spousta žalob, které se ale k veřejnosti nedostávají díky jejich vychytralému PR marketingu, čehož je samotný „nezávislý“ portál Opcebinarni.cz součástí. Dále tak vesele přijímají klienty a v podstatě až zvráceně legitimní cestou den ode dne obírají důvěřivé o jejich peníze.
Zkuste 3krát hádat o kom je tu řeč? Ano a hned napoprvé – TOPOPTION
 
Jejich hlavní argument, že je licencován u ČNB, je ukázkovým příkladem toho, že když máte dost peněz, tak dnes v ČR získáte licenci snad už od čehokoli.
 
Velká výhoda platformy je Česky hovořící manager?
Tak u tohoto jsem se skutečně pobavil. Jelikož znám jejich pracovní manuál, tak Vám mohu říci, že jediné, o co se těmto „managerům“ (naprosto bez zkušeností a jakýchkoli znalostí investičních instrumentů a trhu obecně) ve skutečnosti jedná, není ani tak blaho jejich klientely, zato ale peněz, které mají prozatím ještě v „kapse“.  Většinou pak při komunikaci jde jen o praktiky, kterak z Vás za co nejkratší dobu vytáhnout co nejvíce financí na nerozvážné investice.

„Peníze jsou prozatím jejich, tak to tak nenecháme…“
– Výňatek z jejich orig. manuálu.
 
Jestli chcete Opcímbinárním ještě vydělávat peníze, tak zde uvádím jejich affil link, který mají schovaný v redirect odkazu po celých stránkách a jejich „nezávislých recenzích“ ↓
https://goo.gl/8GBx3R

- klikněte na to, registrujte se a cokoli prohrajete, tak část z toho jde přímo na účet našich známých nezávislých dobrodinců a investičních guru z Opcebinarni.cz.

Tento business s lidskou hloupostí a neznalostí je až do nebe volající podvod!
 
Tohle ale není konec vážené Opcebinarni.cz, teď jsem se teprve rozehříval
 Ve svých textech se dovoláváte mé firmy a odkazujete na to, že má doména byla založena teprve nedávno. Jednak to není pravda, zde se můžete přesvědčit a druhak by mě velmi zajímala Vaše firma. Nerad Vám kazím radost, ale doufám, že víte, že i zisky z affiliate programu se musí danit? Děláte tak?
 Pravděpodobně ne, jelikož něco jako Vaše firma je nedohledatelnou záležitostí a to samé se dá říci o osobě pana Pastorka, která se na stránkách vůbec nevyskytuje. Pro jistotu zde totiž není uvedeno nic, což je protiprávním aktem v případě, že máte takto výdělečné stránky.
 
Radíte svým zákazníkům, že mají zkusit investovat sami a všechno se sami naučit na základě Vašich směšných strategií. Velmi by mě zajímalo, kolik lidí takto skutečně zbohatlo. Že by žádný? Moc bych se divil, že by Vám o tom nepsali. Tyto příspěvky ovšem na stránkách vůbec zveřejněny nejsou- Pročpak?
 
„Vím, že binární opce se nedají pouze zkoušet. V případě, kdy nevládnete relevantním inside infem a nemáte mnohaleté zkušenosti a praxi v oboru, tak je to pak v podstatě nerozvážný virtuální hazard s bohužel již reálnými penězi“
Vladimír R. Kryll
 
Tohle ale Vy již moc dobře víte že? Tak pokud byste mě chtěli přesvědčit, tak mi ukažte Vaše reálné statistiky, jak moc jste úspěšní, že máte právo radit lidem s jejich finančními prostředky. Také bych velice rád viděl Vaše diplomy a doktoráty z ekonomie, když jste takovými na slovo vzatými a kvalifikovanými odborníky.
Váš web je pln nepodložených smyšlenek, které se hanebně vydávají za pravdu!
 
Opatrně jsme zkoumali, jak vás bude chtít Kryll obrat o peníze. Když se mu ozvete, začne pátrat po vašich finančních možnostech a ochotě investovat a zmiňuje se o brokerech.
 
Dál už jsme raději nepátrali, ale je zřejmé, že z Vás bude chtít vytáhnout peníze, které pak už nikdy neuvidíte. Jestli to bude přes zneužití binárních opcí a/nebo dalších finančních nástrojů nechceme raději ani vědět.
- Tak toto je skutečně investigativní recenze založená na vlastní zkušenosti, která stojí za to číst!
 
Tak pokud byste tedy pátrali, tak se dozvíte, že chci vědět, jaký objem kapitálu je klient, který má zájem o spolupráci schopen, při svých současných fin. možnostech, vložit k založení účtu,  jaké má reálné zkušenosti a jestli umí např. cizí jazyk. Jak jinak bych tedy asi zjistil, jakou platformu mu mohu optimálně doporučit? Na astrologii nevěřím a věštec nejsem, tak se zkrátka musím zeptat.
 
Psali jste, že začnu pátrat po Vašich finančních prostředcích, takže se tak i bude dít! Mohu Vás tedy ubezpečit, že v tuto chvíli Vaše spokojené dny a bezstarostné životy končí. Mé právní oddělení již začalo v této věci podnikat právní kroky a opatření.
 
Toto je zase moje domněnka, ale co už. Vy jste si začali!
Je docela dobře možné, že se v případě této “stránky“ jedná o samotný projekt od brokera TopOption, čemuž nasvědčuje i ten fakt, že je zde vyhlášen brokerem roku 2015,14,13 – prohlášení samozřejmě od Opcebinarní.cz. Ještě aby si sami nevyhlásili toho, kdo je platí, či pravděpodobně vlastní…
 
Pane Pastorku, tedy bílí koni TO, že Vás hanba nefackuje?
 
 
Chcete tedy hrát hru. Dobře. Zahájili jste první tah, ale myslím, že jste si velmi špatně zvolili svého protivníka. Začněte si zvykat, že na každou akci může následovat i velice nepřiměřená reakce.
 
Toto je výzva všem mým spřáteleným webům, zákazníkům, firmám, právnímu i marketingovému oddělení a mým stálým podporovatelům.

 POZASTAVENO při periodickém a více méně afemérním jednání s webovým portálem.


„Binární opce stejně jako řada dalších nástrojů umožňují jednotlivcům, aby obchodovali na finančních trzích a vydělávali peníze. Kryll a jemu podobní se tuto skutečnost snaží zneužít ve svůj prospěch.“
 
-Ano přiznávám se. Tímto jste mě skutečně dostali. Jednak píšete, že ani nevíte, jestli využívám binárních opcí a dále musím říci, že skutečně profituji na tom, že lidé na mých prognózách vydělávají, ovšem nenazval bych to zneužíváním, ale oboustranně prospěšnou symbiózou…

Nakonec bych ještě chtěl poděkovat známému glosátorovi nekalých internetových praktik Jiřímu Černému, který svůj postoj k InvestInstitutu přehodnotil při poslední reakci na svém portálu http://tipyfotbalpodvod.blog.cz/.

Dnes je Středa 17.07.2019
Dnes má svátek: Martina
Zítra má svátek: Drahomíra
východ slunce 04:17
západ slunce 20:01
  Aktuální kurzy měnvíce >>
  Naposledy okomentované články
  Facebook
Aktivních RSS kanálů: 280 (c)2009 CTUSI.INFO info@ctusi.info powered by TECTONIC web engine (Profi-weby.cz)

Vypněte prosím AdBlock alespoň při prohlížení webu CTUSI.INFO

Bez příjmů z reklam to neutáhneme.
Děkujeme! Zavřít