Nastavit jako domovskou stránku Přidat do oblíbených
  Počasívíce >>
Sobota 20. 7.

Polojasno
29°C /14°C
Neděle 21. 7.

Dešťové přeháňky
27°C /15°C
  Nejčtenější články


  Spolupracujeme

Podpořte nás a přidejte si odkaz na Vaše stránky.

>> vybrat zdrojový kód odkazu

  Kontakt
E-mail: info(at)ctusi.info
 


Zásnuby ve stylu hollywoodských hvězd!
Svatba. Snad každý si přeje, aby byla tím nejkrásnějším okamžikem v životě, na který bude dlouho vzpomínat. Šampaňské poteče proudem, usměvavá nevěsta bude šťastná a tak oslňující, že ji ženichovi budou všichni závidět. Tím úplně prvním krokem k rodinnému štěstí jsou však bezesporu zásnuby, zkuste i je pojmout naprosto výjimečně.

Někdo preferuje večeři při svíčkách, jiný hledá originálnější způsob, jak požádat milovanou ženu o ruku. Zkuste to jinak než ostatní a vezměte svoji milou do oblak! Zvolte příjemný podvečer, vyberte značku výtečného šampaňského a pozvěte svoji milou na výlet s překvapením.

Romantické zásnuby v soukromém letadle
„Zajistit si let soukromým letadlem není dnes už žádný problém.“ Říká Vojtěch Novotný z www.pilotemnazkousku.cz Objednat si malé soukromé letadlo pro účely zásnub zvládnete snadno i přes internet. Vyberete si ten správný den i hodinu a telefonicky domluvíte bližší podrobnosti. „Speciálně při takovýchto příležitostech s klienty moc rádi spolupracujeme a vycházíme jim co nejvíce vstříc. Stává se, že si k nám klient dopředu přiveze například květiny a šampaňské, které uschováme v letadle tak, aby si toho jeho vyvolená nevšimla, ale nebráníme se ani jakýmkoliv jiným nápadům.“ Dodává Vojtěch Novotný a vzpomíná, jak jeden z pasažérů nedávno během vyhlídkového letu překvapil svoji milou i pilota luxusní bonboniérou, ve které se ukrýval zásnubní prsten.

Nezapomenutelný zážitek
Na svůj úžasný zásnubní let s velkým dojetím vzpomíná i paní Kamila. Její přítel jí tehdy tvrdil, že potřebuje, aby mu pomohla s výběrem oblečení, ale cestou se musí ještě zastavit u známého na letišti. Tam už na ně čekalo připravené letadlo a zanedlouho se spolu vznášeli nad Prahou.

„Žádost o ruku jsem opravdu nečekala, chodili jsme spolu teprve rok a neměla jsem z Michala pocit, že by se zrovna hrnul do svatby. O to větší překvapení bylo, když vytáhnul z kapsy krabičku s prstenem a zeptal se mě, zda si ho vezmu. Byla jsem z toho všeho tak překvapená, že mi chvíli trvalo, než mi to úplně došlo. Samozřejmě, že jsem mu řekla ano.“ Usmívá se Kamila. Dodnes se jí po tvářích kutálí slzy, když si pouští videozáznam z kabiny letadla a Michal se přitom jen potutelně usmívá. „Na tuhle myšlenku mě přivedl náhodou můj spolužák, který je pilotem. Jednou se mi mezi řečí zmínil, že jako pilot zrovna zažil zásnuby mladého páru v letadle. Ten nápad mě naprosto dostal, a když jsem zjistil, že je možnost všechno natočit na 3D video, bylo rozhodnuto.“ Doplňuje svoji ženu Michal.

A kam se létá nejčastěji?
„U nás jednoznačně vedou lety nad romantický hrad Karlštejn nebo nad Bezděz“ říká Vojtěch Novotný a upřesňuje: „není však výjimkou, že si pár objedná individuální trasu na místo, které má pro snoubence nějaký zvláštní význam.“ Letět se dá v podstatě kamkoliv a vůbec není nutné být limitován hranicemi naší země. Vše záleží na domluvě. Cena za takovýto romantický okamžik se odvíjí od místa, kam si přejete letět. Vyhlídkový let nad Karlštejn přijde na 2.850 Kč za osobu, nad Bezděz pak za 2.940 korun. Ale zážitek to je k nezaplacení, shodují se novomanželé Kamila a Michal.

Více na www.pilotemnazkousku.cz

Dnes je Pátek 19.07.2019
Dnes má svátek: Čeněk
Zítra má svátek: Ilja
východ slunce 04:19
západ slunce 19:59
  Aktuální kurzy měnvíce >>
  Naposledy okomentované články
  Facebook
Aktivních RSS kanálů: 280 (c)2009 CTUSI.INFO info@ctusi.info powered by TECTONIC web engine (Profi-weby.cz)

Vypněte prosím AdBlock alespoň při prohlížení webu CTUSI.INFO

Bez příjmů z reklam to neutáhneme.
Děkujeme! Zavřít