Nastavit jako domovskou stránku Přidat do oblíbených
  Počasívíce >>
Čtvrtek 18. 7.

Dešťové přeháňky
25°C /14°C
Pátek 19. 7.

Dešťové přeháňky
27°C /15°C
  Nejčtenější články


  Spolupracujeme

Podpořte nás a přidejte si odkaz na Vaše stránky.

>> vybrat zdrojový kód odkazu

  Kontakt
E-mail: info(at)ctusi.info
 


Zhubnout se dá jednou provždy!
Hubnutí, to je téma omílané neustále dokola. Ale aby lidé skutečně zhubli a navíc trvale, je nutné udělat radikální změny ve svém životě. Žádná „zázračná“ pilulka neexistuje. Přesto je hubnutí proces jednoduchý, jen si žádá trochu píle a vůle. Jak na to?

Dá se zhubnout za krátkou dobu?


Otázka je jednoduchá a exituje na ni také jednoduchá odpověď. Pakliže trpíte těžkou obezitou a začnete zdravě hubnout podle správných postupů, je možné, ba dokonce pravděpodobné, že shodíte i 15 kilogramů za 2 měsíce. Pokud jste však váhově „v normálu“ a chcete si jen zkrášlit postavu tím, že uberete pět, deset kilo, můžete hubnout velice, velice pomalu, v řádu měsíců až let.

Zásady správného a trvalého hubnutí bez hladu


Pamatujte na hlavní zásady hubnutí, aby bylo vaše snažení skutečně efektivní. Malé výkyvy nevadí, velké výkyvy v zásadách mohou hubnutí zpomalit až o týdny.

1 Pitný režim není otázkou tří hrnků kávy. Pakliže mluvíme o pitném režimu, nemyslete na kávu ani pivo. Do pitného režimu lze zařadit pouze zdravé tekutiny bez kalorií, nejlépe vodu. Důležité je vypít ALESPOŇ 2 litry čisté vody denně.
2 Jezte pětkrát až šestkrát denně. A málo. Pokaždé, když se přejíte, škodíte svému tělu.
3 Jídelníček si rozložte podle denních aktivit.
4 Hlavním jídlem dne je oběd. - co se týče živin. Hned na druhém místě je snídaně, která vám naopak dodá energii potřebnou na celý den.
5 Cvičení – jakákoli pohybová aktivita. Pokud máte pohybově náročné zaměstnání, není potřeba se přetěžovat. Půl hodiny pohybové aktivity denně je zaručený recept, že kilogramy půjdou časem dolů. Navíc děláte mnoho pro své zdraví. A pokud patříte mezi odpůrce jakéhokoli sportu, pamatujte na to – že sex je také pohybová aktivita :)
6 Nepodléhejte panice, když nezačnete hubnout hned! Naše tělo si pamatuje úplně vše. Je to živý stroj, který vypadá a chová se tak, jak s ním zacházíme. Pokud dlouhodobě přibíráte na váze, jíte nezdravá, tučná jídla a tak dále, není možné očekávat, že během prvního týdne půjde váha dolů. Je možné, že přestože budete dodržovat zásady hubnutí, pocítíte první výsledky až po několika týdnech (výjimečně i měsících!)
7 Nevažte se. Poslední a důležité pravidlo je nevážit se. Pokud vás to láká, dejte prostě váhu do krabice a odneste ji na půdu nebo do sklepa. Je dokázáno, že pravidelné vážení ovlivňuje vaši psychiku a také i proces hubnutí – negativně. Mnohem lepší je měřit své míry, ale pouze čas od času. Je přece mnohem lepší vidět, že máte o pět centimetrů v pase méně, než jen kilo na váze, no ne?

Pokud se budete držet výše zmíněných, nejzákladnějších rad, uvidíte, že zdravé hubnutí půjde jako po másle!

Dnes je Středa 17.07.2019
Dnes má svátek: Martina
Zítra má svátek: Drahomíra
východ slunce 04:17
západ slunce 20:01
  Aktuální kurzy měnvíce >>
  Naposledy okomentované články
  Facebook
Aktivních RSS kanálů: 280 (c)2009 CTUSI.INFO info@ctusi.info powered by TECTONIC web engine (Profi-weby.cz)

Vypněte prosím AdBlock alespoň při prohlížení webu CTUSI.INFO

Bez příjmů z reklam to neutáhneme.
Děkujeme! Zavřít